Where is My Geek? 1.1 (ios)

Where is My Geek?

1.1
Where is My Geek?
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Uzun sürecek ve sizi hiç sıkmayacak bir bulmaca oyunu arıyorsanız doğru yerdesiniz. Ben her aradığımı bulurum demek Where’s My Geek?’den sonra o kadar kolay olmayacak.

Uzun sürecek ve sizi hiç sıkmayacak bir bulmaca oyunu arıyorsanız doğru yerdesiniz. Ben her aradığımı bulurum demek Where’s My Geek?’den sonra o kadar kolay olmayacak.

Where’s My Geek? bir gizli nesne bulma oyunu. iPhone veya iPad cihazlarınıza indirdiğinizde sizi uzun süre idare edecek harika bir oyuna sahip olacağınızı baştan söylemem gerekiyor. Yeri gelecek çıldıracak, yeri gelecek hırslanacak ama çok güzel vakit geçireceksiniz.

Oyun etkileyici bir piksel sanat grafiklere sahip. Yani istediğiniz kadar detaya ulaşabiliyorsunuz. Aradığınız nesneleri (genellikle insanları) bulmanız gereken mekanlara gelince; çok şaşıracaksınız veya tanıdık geldiği için güleceksiniz. Kendinizi bazen bir stadyumda, bazen uzayda, bazen karmaşık bir şehirde, bazen de tarihi bir yerde bulacaksınız. Ustaca yerleştirilmiş nesneleri bulmak ise hiç kolay olmayacak. Çünkü çok fazla detay var ve 60 saniyeden kısa bir süreniz var.

Where’s My Geek? oyununda aynı zamanda birçok mod bulunuyor. Oyuna ilk olarak Hikaye Mod’unda başlıyorsunuz. Bu modda 200 bölüm bulunuyor. Bölümler arası geçişlerde oldukça eğlenceli hale getirilmiş. Bitirdiğiniz bölümden bir sonrakine geçmeden önce aralarda bulunan mini oyunları oynayıp vakit geçirebiliyorsunuz. Oyunun diğer modları ise sırasıyla; Zombi Modu, Mini Oyunlar, Çocuk Modu, 2 Oyunculu ve Turnuvalar..

Tam anlamıyla harika bir mobil oyun olduğunu oynadığınız zaman daha yakından göreceksiniz fakat bunlar güzel yanlarıydı. Kötü yanı ise sadece Hikaye Modu’nun ilk 10 bölümünü ücretsiz oynayabiliyorsunuz. 200’den fazla hikayeyi oynamak ve diğer modların tadına bakmanız için belli bir ücret ödemeniz gerekiyor.

Rahatlıkla söyleyebilirim ki ilerleyen bölümleri satın almak isteyeceksiniz. Bu tarz oyunları seviyorsanız gerçekten aradığınızın fazlası Where’s My Geek? oyununda var. Mutlaka oynamanızı tavsiye ederim.

YORUMLAR