White Day 2.1.218 (ios)

White Day

White Day
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

White Day mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir korku oyunudur

White Day oyunculara zayıf olduklarını hissettiren ve zorlu bir hayatta kalma mücadelesine atılmamıza imkan tanıyan bir mobil korku oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan White Day'de bizi başarılı bir oyun atmosferi bekliyor. Güney Kore yapımı bir oyun olan White Day, Asya kökenli bir korku hikayesine yer vermekte. Oyun 2001 yılında ilk olarak bilgisayarlar için yayınlanmıştı, bu yeni mobil versiyon ise oyunun elden geçirilmiş hali olarak düşünülebilir.

White Day'de ana kahramanımız Hui-min ve okul arkadaşlarının başından geçen kabus gibi bir hikaye konu alınıyor. Kahramanımız ve arkadaşları bir gece okullarında kapalı kalıyorlar ve okulun karanlık geçmişiyle yüzleşiyorlar. Şeytani güçler tarafından ele geçirilen okul personeli, koridorlarda gezinen hayaletler karşısında kahramanımız hayatta kalma mücadelesi veriyor. Oyunda herhangi bir silah kullanamadığımız için tek seçeneğimiz kaçmak. Bu işi yapmak için de karanlıkta el fenerimizle yolumuzu bulmamız gerekli.

White Day'in graifkleri bir hayli kaliteli. Oyunun atmosferi de sinematiklerle desteklenen hikaye anlatımının da bu kaliteyi koruduğu söylenebilir.

YORUMLAR