Wind-up Knight 2

Wind-up Knight 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Wind-up Knight 2 oldukça eğlenceli bir platform oyunudur

Wind-up Knight 2 oldukça eğlenceli bir yapıya sahip olan ve iOS işletim sistemini kullanan iPhone ve iPad'lerinizde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz ilerlemeli bir mobil oyundur.

Mario gibi klasik oyunlarla yaygınlaşan platform oyunu türünde bir oyun olan Wind-up Knight 2 bize ilk oyunda kaldığımız yerden maceraya devam etme imkanı veriyor. İlk oyunda kahraman bir şovalyeyi kontrol ederek prensesini zalim kara şovalyeden kurtarmasına yardımcı oluyorduk. Yeni oyunda yine ölümcül tuzaklarla ve düşmanlarla karşılaşıyoruz; fakat bu sefer daha gelişmiş bulmacalar bizleri bekliyor. Oynanıştaki değişen öğelere grafikler de uyum sağlıyor ve çok daha hoş görünen grafikler eğlence katsayısını arttırıyor.

Wind-up Knight 2'de temel amacımız karşımıza çıkan tuzakları ve düşmanları aşarak bölümleri tamamlamak. Bu iş için kimi zaman tuzakların üzerinden zıplıyor, kimi zaman düşmanlara kılıcımızla meydan okuyor, kimi zaman da duvarların altından yuvarlanıyoruz. Bütün bunlara bir de kafamıza düşen cisimlerden kalkanımız yardımıyla korunmak ekleniyor. Oyunda zamanlama ve reflefksler bu nedenle önemli olmakta.

Wind-up Knight 2 hem yoğun aksiyon dolu oynanışı hem de kaliteli grafikleriyle tatmin edici bir oyun.

YORUMLAR