Wind-up Knight

Wind-up Knight
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Wind-up Knight ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir platform oyunudur

Wind-up Knight bize eski klasik platform oyunlarını hatırlatan bir yapıya sahip olan ve iOS işletim sistemini kullanan iPhone ve iPad'lerinizde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir platform oyunudur.

Wind-up Knight'da prensesine kavuşmaya çalışan genç bir şovalyeyi kontrol ediyoruz. Şovalyemiz oyun boyunca kara şovalye tarafından kaçırılan prensesin peşinden koşuyor ve önüne çıkan engelleri aşmaya çalışıyor. Bu iş için özel olarak tasarlanmış bölümleri ve farklı mekanları ziyaret ediyoruz ve heyecan dolu bir maceraya atılıyoruz.

Wind-up Knight hızlı ve bolca aksiyon sunan bir yapıya sahip. Oyunda bir yandan şovalyemiz koşuyor, diğer yandan da karşısına çıkan tuzakları aşmaya çalışıyor. Bu mücadeleye bize saldıran düşmanlar da eklennce reflekslerimiz test ediliyor. Karşımıza çıkan tuzaklar ve engelleri aşmak içindoğru zamanlamayla zıplamalı ve yuvarlanmalıyız. Düşmanlarımızı saf dışı bırakmak için kılıcımızı kullanıyoruz. Bazı bölümlerde üzerimize yıkılan tavandan kopan parçalardan korunmak için kalkanımızı kullanıyoruz. Oyunda ilerledikçe yeni silahlar ve zırhlara erişebilmemiz mümkün.

Wind-up Knight kolay kontrollere sahip. Eğer ilerlemeli platform oyunlarını seviyorsanız Wind-up Knight hızlı ve aksiyon dolu yapısıyla sizi cezbedecektir.

YORUMLAR