Wisepilot

Wisepilot
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iOS cihazlarınızda kullanabileceğiniz navigasyon uygulamasıdır.

Wisepilot, iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir navigasyon ve GPS uygulamasıdır. Pek çok navigasyon uygulaması bulunsa da Wisepilot akıllı sistemi ve kolay kullanımı ile dikkat çekiyor.

Wisepilot detaylı ve kapsamlı özellikleri sayesinde bir navigasyon uygulamasından beklediğiniz her şeyi size sunuyor ve cep telefonunuzu adeta bir navigasyon cihazı gibi kullanmanıza imkan sağlıyor.

Harita sistemi olarak OpenStreetMap verisini kullanan Wisepilot en geniş harita bilgilerini size sunarak, trafik ve hava durumu bilgilerine de erişmenize imkan tanıyarak en iyi navigasyon deneyimine sahip olmanızı hedefliyor.

Uygulama içerisinden premium eklentileri indirip kullanabiliyorsunuz. Bunları ilk indirdiğinizde 5 günlüğüne ücretsiz olarak kullanabiliyorsunuz. Daha sonra beğenirseniz satın almanız gerekiyor. Bu özelliklerin bazılarını  adım adım navigasyon, sesli rehber, hız limitleri, radarlar, hız kameraları, canlı trafik bilgisi şeklinde sayabiliriz.

Siz de iOS cihazlarınızda kullanmak üzere navigasyon uygulaması arıyorsanız Wisepilot'u indirip denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR