Wonky Tower

Wonky Tower
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Wonky Tower, iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabileceğiniz eğlenceli bir arcade oyundur.

Wonky Tower, oynarken çok eğleneceğiniz türde bir arcade oyunu olarak karşımıza çıkıyor. iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabileceğiniz bu oyunda, ganimetleri kullanarak yollardaki engelleri ortadan kaldıran bir kule, rampa, köprü ya da maymununuzu zafere taşıyan bir platform inşa etmeye çalışacaksınız. Kazandığınız muzları kullanıp üst seviye inşa malzemelerine erişerek en iyi kuleyi siz yapın ve zafere ulaşın!

Muzlara ulaşmak için çıktığı serüvende Pogo’ya yardım ettiğimiz Wonky Tower'da her bir seviyede çeşitli zorluklarla karşılaşıyor ve oyunun ilginç atmosferinde dengeyi sağlamaya çalışıyoruz. Az önce bahsettiğim kulenizi inşa ederken tüm nesnelerinizi mükemmel bir şekilde dengelemeniz gereken oyun, ayrıca zamana karşı yarışmanızı da istiyor. Yeşil tepelerle örtülü dağları, gür ormanları ve buzlu tundraları aşmak zorunda olduğunuz 5 farklı bölümle karşılaşacaksınız. Hepsinden geçerek amacınıza ulaşmalısınız. 

Arcade türünde keyifli bir oyun deneyimi yaşamak isteyenler Wonky Tower'ı ücretsiz indirebilirler. Boş vakitlerinizi keyifli bir macerada değerlendirmek için oynanabilir olduğunu düşünüyorum.

YORUMLAR