Word Academy 1.3 (ios)

Word Academy

1.3
Word Academy
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Word Academy, iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir kelime oyunudur.

Word Academy, iPhone ve iPad cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir kelime oyunu. Scrabble ile popüler olan kelime oyunları kategorisine yeni katılan bu oyun da çok eğlenceli diyebilirim.

Yüzde 94 ve 94 Derece gibi eğlenceli oyunların geliştiricisi olan firma tarafından yapılmış olan oyun daha şimdiden 5 milyon indirilme sayısına yaklaşmış durumda. Bu da aslında başarısını kanıtlamış olduğunu gösteriyor.

Oyunda temel amacınız ekranda karışık harfler şeklinde duran gizli kelimeyi bulup çıkarmak. Bunun için harflere doğru sırada dokunmanız gerekiyor. Bu da her seviyede farklı sayıda harf anlamına geliyor.

Oyuna ilk başladığınızda basit seviye bölümlerden başlıyorsunuz. İlk olarak yalnızca 4 harfli kelimeleri bulmaya çalışıyorsunuz. Bunun için 4 harf kare şeklinde karışık olarak çıkıyor ve doğru sırayla dokunarak kelimeyi buluyorsunuz.

Oyunda ilerledikçe yeni seviyelerin kilidini açtırabiliyorsunuz. İleri seviyelerde ise kelimedeki harflerin sayısı artıyor ve kelimeyi bulmak zorlaşıyor. Oyun seviye seviye ayrılmış ve her seviyede 10 adet bulmaca bulunuyor.

Ayrıca oyunun Türkçe desteği olduğunu da söylemeden geçmeyelim. Türkçe olması sayesinde oyunu çok daha rahat oynayabiliyorsunuz. Siz de kelime oyunlarını seviyorsanız, sade tasarımı ve hoş grafikleri ile de dikkat çeken bu oyunu indirip denemenizi tavsiye ediyorum.

YORUMLAR