World Cup Table Tennis 4.5 (ios)

World Cup Table Tennis

4.5
World Cup Table Tennis
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Heyecanlı bir masa tenisi oyunu olan World Cup Table Tennis bize dünyanın farklı noktalarından oyuncularla mücadele etme şansı veriyor.

World Cup Table Tennis iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabileceğiniz muhteşem bir masa tenisi oyunudur. Oyunda son derece kaliteli grafikler ve gerçekçi bir fizik motoru görev yapıyor.

Oyunda seçebileceğiniz 20 farklı raket bulunuyor ve bunlara ek olarak Gold Cogs (Altın Dişli) adı verilen güçlendiriciler mevcut. Bu Altın Dişlileri raketleriniz güçlendirmek ve onlara fazladan özellikler katmak için kullanabilirsiniz. Altın Dişliler oyunda ilerledikçe açılıyor fakat beklemek istemiyorsanız parayla da satın alabilirsiniz. Söz konusu 20 raketin her biri farklı özelliklere sahip.

Oyun adından da anlaşılacağı üzere oyuncuları dünya çapında bir mücadeleye sürüklüyor. Avrupa, Asya ve Afrika kıtalarından 40 ülkenin yer aldığı oyunda farklı oyunculara karşı gerçek zamanlı olarak mücadele ediyoruz. Oyunda farklı tasarımlara sahip sehpalar ve toplar mevcut.

Oyunun en ilgi çeken yanı ise oyunculara kendi istedikleri müzikleri çalabilme imkanı sunması. Bu özelliği kullanarak maçlarınızı favori parçalarınız eşliğinde yapabilirsiniz. Masa tenisine merakınız varsa ve bu kategoride oynayabileceğiniz kaliteli bir oyun arıyorsanız, World Cup Table Tennis denemeniz gereken oyunlar arasında.

YORUMLAR