Xpire 1.4.2 (ios)

Xpire

Xpire
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Xpire uygulamasını kullanarak iPhone ve iPad cihazlarınızdan Twitter, Facebook ve Tumblr üzerinde zamanlanmış gönderiler oluşturabilirsiniz.

Xpire uygulaması, iPhone ve iPad cihazlarını kullanarak otomatik ve zamanlanmış tweetler, Facebook paylaşımları ve Tumblr gönderileri atmak isteyen kullanıcıların deneyebilecekleri ücretsiz seçenekler arasında yer alıyor ve sahip olduğu pek çok diğer özellik sayesinde yeterince gelişmiş bir uygulama olduğunu söyleyebilirim. Arayüzünün kullanımının rahat olması ve sorunsuzca tüm işlevlerine erişilebilmesi ise uygulamanın tercih edilebilir sosyal medya yönetimi araçlarından birisi haline gelmesini sağlıyor.

Uygulamayı kullanırken Twitter, Facebook ve Tumblr üzerinden zamanlanmış paylaşımlar yapabiliyorsunuz ancak bu paylaşımların dilediğiniz an yine otomatik bir şekilde silinmelerini sağlamak da mümkün olduğu için kullanıcılara yeterince esneklik sunulduğunu söyleyebilirim.

Eski paylaşımlarınız arasında anahtar kelimeler kullanarak aramalar yapmak mümkün ancak Twitter için 3200, Facebook için 5000 gönderiye kadar geriye dönük arama yapmaya izin olduğunu da belirtmek gerekli.

Eğer yapacağınız paylaşım risk unsurları barındırıyorsa bu konuda size bir skor ve uyarı veren uygulama, takipçilerinizin beğenmeyecekleri içerikleri paylaşmaktan vazgeçmenizi sağlayabiliyor. Birden fazla hesap yönetimine imkan tanıması ve tüm eski tweetlerin silinmesine izin vermesi ise uygulamanın ekstraları arasında diyebilirim. Tabii ki istenmeyen takipçileri toplu olarak engellemek gibi ihtiyaç duyulabilecek yetenekler de Xpire'da mevcut.

Facebook, Twitter ve Tumblr üzerinde zamanlanmış paylaşımlar yapmak isteyenlerin göz atmak isteyebileceklerini düşünüyorum.