Yoga Studio 3.0 (ios)

Yoga Studio

3.0
Yoga Studio
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    31

  • Üretici

    Modern Lotus

Yoga Studio, yogaya başlamak isteyenler yada evde yoga yapmak isteyen iPhone ve iPad sahiplerinin kullanabileceği yararlı ve eğitici bir uygulama.

Yoga Studio, kendi evinde yoga yapmak isteyen fakat nasıl yapılacağını bilmeyen mobil cihaz kullanıcılarını yönlendirerek eğitebilmek için geliştirilen yararlı ve ücretli bir iOS uygulaması.

Yoga kategorisinde bulabileceğiniz en gelişmiş uygulamalardan bir tanesi olan Yoga Studio, yoga yapmanıza, kendinize özel kişiselleştirmeler yapmanıza ve planlı çalışmanıza olanak sağlıyor. Takip edilmesi kolay olan HD kalitesindeki videolar sayesinde tüm yoga hareketlerini en ince detaylarına kadar öğrenerek uygulayabiliyorsunuz.

Toplamda 65 adet hazır yoga dersi içeren uygulama ayrıca 280 tane yoga posizyonu hakkında detaylı anlatım ve videoya sahip. Düzenleyeceğiniz plan sayesinde de hiç bir zaman nerede kaldığınızı yada ne yapmanız gerektiğini merak etmeyerek düzenli bir şekilde yoga derslerinizi yapabiliyorsunuz.

Yeni başlayanlar için oldukça yardımcı olan uygulama aynı zamanda işin ustaları içinde mükemmel bir kaynak. iPhone ve iPad'ler için geliştirilen uygulamanın tek kötü yanı ise ücretli olması. Çok pahalı olmayan uygulama yoga derslerine vereeğiniz ücret ile kıyaslanamayacağı için bir defaya mahsus satın alarak kullanabilirsiniz. Gerçekten bir yoga uygulamasına ihtiyacınız var ise, Yoga Studio sizin en büyük yardımcılarınızdan biri olacaktır.

YORUMLAR