Z Hunter - War of The Dead 1.2.1 (ios)

Z Hunter - War of The Dead

Z Hunter - War of The Dead
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Z Hunter - War of The Dead ile zombi avına çıkıyoruz

Z Hunter - War of The Dead mobil cihazlarınızda heyecan dolu anlar yaşamanızı sağlayan ve bolca aksiyon içeren FPS türünde bir zombi oyunudur.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir mobil aksiyon oyunu olan Z Hunter - War of The Dead'de oyuncular zombiler tarafından istila edilmiş bir dünyaya konuk oluyorlar. Bu kaos içindeki dünyada insan nesli giderek tükenmektedir ve hayatta kalan insanlar dağınık bir şekilde çaresizce hayatta kalmayya çalışmaktadır. Eski bir asker olan kahramanımız ise bu kaos içerisinde yetenekleriyle zombilere hükmedebilen tek kişidir ve diğer insanları kurtarabilecek kapasiteye sahiptir. Bu nedenle kahramanımız silahlarını kuşanıyor ve masum insanları korumak için zombi avına çıkıyor.

Z Hunter - War of The Dead'de yüzlerce küçük görev oyuncuları beklemekte. Bu görevlerdeki temel amacımız haritadaki zombiler masum insanları ısırmadan onları yok etmek. Bu iş için bir sniper gibi keskin nişancı tüfeğimizle hedef alıp ateş edebileceğimiz gibi otomatik tüfeklerle takın mesafedeki zombileri toplu olarak yok edebiliyoruz. Oyunda bölümleri geçtikçe zombiler güçleniyor ve daha dayanıklı oluyorlar. Biz de kazandığımız parayla silahlarımı geliştirebiliyoruz ve bu dayanıklı zombileri daha kolay avlayabiliyoruz.

Z Hunter - War of The Dead'in görsel kalitesi tatmin edici seviyede. Özellikle aksiyon kamerasının ateş ettiğinizde merminizi izlemesi görülmeye değer.