Zap Zombies 1.8 (ios)

Zap Zombies

1.8
Zap Zombies
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Zap Zombies, iOS platformunda aksiyon dozu yüksek zorlu zombi öldürme oyunu olarak yerini alıyor.

Zap Zombies, hem iPhone hem de iPad’de ücretsiz oynanabilir zombi oyunu bakıyorsanız kesinlikle es geçmemeniz gerektiğini düşündüğüm bir yapım. Üçüncü şahıs kamera açısından oynanan aksiyon yüklü zombi öldürme oyunu hem görselleri, hem ekrana bağlayan oynanışı, hem de içeriğiyle kalitesini gösteriyor.

Oyunda hayatta kalmayı başarmış bir grubu kontrol ediyorsunuz. Sokakları saran, son olarak yaşam sürdüğünüz yeri bulan zombileri geri püskürtmeye çalışıyorsunuz. Sayıları hızla artan daha da kötüsü aynı anda üzerinize gelen bir zombi ordusu var ve hepsini belli bir sürenin altında temizlemeniz isteniyor. Göreviniz tüm zombileri (boss’lar dahil) öldürünce bitiyor. Her bölümde elbette sadece sayıları değil, güçleri de artıyor; daha stratejik noktalardan saldırmaya başlıyorlar.

Zombileri ağır silahlarla temizlerken üzerlerinden düşen enzimler dolaylı olarak dayanıklılığınızı ve hızınızı artırıyor. Bunların yanında gökten inen sağlık paketlerini de toplamanız önemli. Öte yandan kontrolünüzde olan karakterlerin özelliklerini yükseltme şansına sahipsiniz.

Oyun kontrol noktasında da kalitesini gösteriyor. Zombi yığınını temizlemek için nişan almanız gerekmiyor. Ekranın herhangi bir noktasına seri dokunuşlar yaparak onları öldürmüş oluyorsunuz. Sayıları fazla olduğundan, onlarla aranızda yıkılması çok zor olmayan bir bariyer olduğundan daha da önemlisi süre sınırınız olduğundan parmaklarınızı dinlendirme lüksünüz yok.