Zenith

Zenith
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Zenith el becerilerine ve reflekslere dayalı oyunlar oynamaktan hoşlananların kısa sürede favorisi olacağa benziyor.

Zenith, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir beceri oyunu ve tamamen ücretsiz olarak indirilebiliyor.

Oyun konusu itibariyle uzayda geçiyor. Sağa ve sola dönme fonksiyonları zarar görmüş bir uzay mekiğini yönettiğimiz oyunda aracımızı yönlendirmenin tek yolu hızlanmak ve yavaşlamak.

Bunu nasıl yapabildiğimize değinecek olursak; yolculuğumuz boyunca çeşitli gezegenlerin etrafından geçmek durumunda kalıyoruz. Haliyle bu gezegenlerin belli bir oranda çekim kuvvetleri var.

Ekranın sol tarafına bastığımızda kontorlümüzdeki araç hızlanıyor ve çekim alanlarından daha az etkileniyor. Sağ bölüme bastığımız zaman ise araç yavaşlıyor ve çekim alanının merkezine doğru ilerlemeye başlıyor. Haliyle yavaşlama ve hızlanma kontrollerini akılcı bir şekilde kullanmalı ve hiçbir gezegene çarpmadan ilerlememiz gerekiyor.

Ne kadar uzağa gidersek o kadar fazla puan alıyoruz. Zamanlamanın son derece önemli bir yere sahip olduğu bu oyun, beceri oyunlarına ilgi duyanların mutlaka denemeleri gereken yapımlardan bir tanesi.