Zombie Gunship Survival 0.3.289 (ios)

Zombie Gunship Survival

Zombie Gunship Survival
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Zombie Gunship Survival mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bi aksiyon oyunudur

Zombie Gunship Survival oyunculara heyecan dolu bir ölüm kalım mücadelesinin içerisine atan bir mobil zombi oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunu olan Zombie Gunship Survival'da bir zombi kıyametine tanık oluyoruz. Hiç beklenmedik bir şekilde ortaya çıkan zombiler şehirleri ve sokakları istila ediyorlar. İnsanlar öldükten sonra birer birer zombiye dönüşüyorlar ve geriye kalan insanlar hayatta kalmaya devam edebilmek için korunaklı bir yer bulmaya çalışıyorlar. Biz de oyunda az sayıdaki hayatta kalan insana yardım etmeye çalışıyoruz.

Zombie Gunship Survival'da AC-130 model, ağır silahlarla donatılmış bir uçağın komutasını üstlenmekteyiz. Görevimiz ise bize gelen telsiz çağrılarına cevap vererek yardıma ihtiyaç duyan insanlara el uzatmak ve onların etraflarındaki zombi tehdidini ortadan kaldırmak. Çağrı aldığımızda olay yerie ulaşıyoruz ve uçağımızla mekan üzerine uçarken makinalı tüfeklerimizle zombileri yok etmeye çalışıyoruz.

Zombie Gunship Survival'da gece görüş sistemleri aktifken kuşbakışı kamera açısıyla zombilere nişan alıp ateş etmekteyiz. Oyunda insanları kurtarmaya çalışırken adrenalin dolu anlar yaşayabiliyoruz. Telsiz görüşmeleri ise atmosfere büyük katkıda bulunmakta.

YORUMLAR