Zombie Highway 2 1.0.1 (ios)

Zombie Highway 2

Zombie Highway 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Zombie Highway 2 bolca aksiyon sunan bir yarış oyunudur

Zombie Highway 2 içerisinde hem yarış hem de aksiyonu birleştiren bir mobil yarış oyunudur.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir zombi oyunu olan Zombie Highway 2'de insanlığın her yönden zombilerle kuşatıldığı bir dünyaya konuk oluyoruz. Gizli biyolojik silah deneyleri sonucu ortaya çıkmış bir virüs insanları kısa süre içerisinde benliksiz zombilere dönüştürmüştür. Zombiler şehirleri istila ederek insan nüfusunun büyük çoğunluğunu yok etmiş, geriye bir avuç hayatta kalan insan kalmıştır. Biz de bu hayatta kalan insanlardan birini yöneterek zombilerden kaçmaya çalışıyoruz.

Zombie Highway 2'de hem arabalar, hem silahlar hem de zombiler bir arada oyunculara sunuluyor. Oyuncuların yapması gereken ise bir yandan arabalarıyla olabildiğince yüksek hız yapmak, diğer yandan önlerine çıkan zombilere ateş etmektir. Bunun yanında oyuna eklenen nitro hızıyla süper hızlara çıkabiliyorsunuz. Zombie Highway 2'de zombiler aracınıza asılabiliyorlar, bu nedenle yüksek hızla yolculuk etmeniz oldukça önemli.

Zombie Highway 2'de çöllerden şehirlere uzanan farklı bölgelerde yolculuk etmekteyiz. Farklı araba seçenekleri ve bolca aksiyon güzel grafiklerle birlikte Zombie Highway 2'de bizleri beklemekte.

 

YORUMLAR