Zombie Ninja Killer 2014

Zombie Ninja Killer 2014
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Zombie Ninja Killer 2014, zombi avlama oyunları oynamaktan keyif alanların denemesi gereken seçeneklerden biri.

Zombie Ninja Killer 2014, ücretsiz olarak sunulan, aksiyonun bir an bile durmadığı bir zombi avlama oyunu olarak tanımlanabilir. Hem iPhone hem de iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bu oyuna ilk girdiğimizde Fruit Ninja'dan esinlendiğini anlıyoruz.

Oyunda durmadan gelen zombi akımlarına karşı durmaya çalışıyoruz. Bunu yapamabilmek içinse tıpkı Fruit Ninja'da olduğu gibi parmaklarımızı birer bıçak gibi kullanarak ekranda yer alan zombileri kesmeye çalışıyoruz.

Zombie Ninja Killer 2014'te son derece kasvetli bir atmosfere yer verildiğini söylemem gerekiyor. Birçok oyuncu bu özelliğinden ötürü Zombie Ninja Killer 2014'e biraz mesafeli yaklaşabilir. Elbette bir zombi oyununda karanlık ve ürpertici bir atmosfer olması beklenir fakat bu oyunda bu biraz abartılmış gibi.

Oyunda iyi çalışan bir kontrol mekanizması mevcut. Hareketlerimizi anında algılıyor ve tepkimeleri bu hareketlere göre ayarlıyor. Genel olarak oyunda çok fazla bir hikaye derinliği yok fakat kısa molalar esnasında oynamaya değer bir deneyim sunduğunu söyleyebilirim.

YORUMLAR