Zoo Landing!

Zoo Landing!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Zoo Landing!'te gökdelenin tepesinden atılan objelere takılmadan yukarı çıkmaya çalışıyoruz.

Zoo Landing!, hem iPhone hem de iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir beceri oyunu olarak öne çıkıyor. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu eğlenceli oyunda hayvanların tehlike dolu kaçış serüvenine tanıklık ediyoruz.

Bulundukları yerden pek de memnun olmayan sevimli dostlarımız çareyi hayvanat bahçesinden kaçmakta buluyorlar. Fakat bunu yapabilmeleri için ne yazık ki gökdelene tırmanmaları gerekiyor. Tırmanış esnasında üzerimize birçok nesne fırlatılıyor. Bunlar arasında su sebilleri, kamyonetler ve hatta ufolar var. Hızlı hamleler sergileyerek tüm bu fırlatılanlardan kaçmamız ve en tepeye ulaşmamız gerekiyor. Toplamda 50 farklı nesnenin fırtlatıldığını da belirtmeden geçmeyelim.

Oyunda yapmamız gereken tek şey fırlatılan şeylerden kaçmak değil aynı zamanda meyveleri de toplamak. Tırmandığımız gökdelen üzerinde yer değiştirebilmek için ekrana dokunmamız yeterli oluyor.

Zoo Landing!'te kontrolümüze alabileceğimiz on farklı karakter mevcut. Bunların hepsi ilginç ve sevimli görünen tasarımlara sahip olarak geliyorlar. Her ne kadar çocuksu bir modelleme anlayışına sahip olsa da Zoo Landing! kesinlikle hafife alınacak bir oyun değil.