Zoosk 8.6.7 (ios)

Zoosk

Zoosk
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dünya çapında milyonlarca kullanıcısı olan Zoosk'u kullanarak yeni kişilerle tanışabilir ve chat yapabilirsiniz.

Zoosk ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir arkadaş bulma ve chat uygulamasıdır. Bu uygulamayı kullanarak milyonlarca kullanıcı arasından dilediğiniz kişilerle iletişim kurabilir ve gerçek zamanlı olarak mesajlaşabilirsiniz.

Uygulamanın dünya genelinde toplam 25 milyon kullanıcıya sahip olduğu belirtilmekte ve bu hiç de azımsanacak bir rakam değil. Tamamen ücretsiz olan bu uygulamada herhangi bir sınır veya engel bulunmuyor, dilediğiniz yapmakta tamamen özgürsünüz. Fakat diğer sosyal medya araçlarında olduğu gibi Zoosk'ta da davranışlarımızı saygı çerçevesinde tutmalıyız.

Uygulamayı kullanabilmek için profil oluşturmanız gerekmekte. Profilinize kişisel bilgilerinizi ve fotoğrafınızı ekleyerek daha bilgilendirici bir hale getirebilirsiniz. Bu sayede diğer kullanıcılar sizinle iletişime geçmeden önce hakkınızda genel bir fikre sahip olabilirler. Uygulamanın en ilgi çeken yanı ise kullanıcıların kişisel özelliklerini göz önünde bulundurarak arkadaşlık tavsiyelerinde bulunması. Bu sayede kişiliğinizle örtüşen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

Uygulamada son derece temiz ve sade bir arayüz kullanılmış. Dilediğiniz bilgiye zorlanmadan ve vakit kaybetmeden erişebiliyorsunuz. Eğer yeni kişiler tnaımak ve arkadaş edinmek için ücretsiz bir uygulama arıyorsanız, Zoosk'u denemelisiniz.

YORUMLAR