Windows İçin En İyi Ücretsiz Fotoğraf Düzenleme Programları

Bilgisayarınız üzerinde fotoğraf ve resim düzenleme işlemini kolayca gerçekleştirmenize olanak sağlayan pek çok fotoğraf düzenleme programı bulunuyor.

Windows İçin En İyi Ücretsiz Fotoğraf Düzenleme Programları

Bilgisayarınız üzerinde fotoğraf ve resim düzenleme işlemini kolayca gerçekleştirmenize olanak sağlayan pek çok fotoğraf düzenleme programı bulunuyor. Çok daha şık görünen fotoğraflar veya resimler yaratabilmenize imkan tanıyan bu programlar tercihlerinize göre farklılık gösteriyor. Bu yüzden en iyi fotoğraf düzenleme programları arasından en doğru seçimi yapmalısınız.

Günümüzde profesyonel fotoğraf düzenleme programlarının çok güzel ücretsiz alternatifleri var. Bu listemizde de sizlere Windows işletim sistemine sahip bilgisayarlarda kullanabileceğiniz en iyi ücretsiz fotoğraf düzenleme programlarını sunuyoruz. İşte en iyi ücretsiz fotoğraf düzenleme programları:

PhotoScape

PhotoScape

PhotoScape, ücretsiz fotoğraf düzenleme programları arasında en iyisi. PhotoScape ile bilgisayarınızda resimleri kolayca düzenleyin.

ÜCRETSİZ
Paint.NET

Paint.NET

Paint.NET bilgisayarınızda ücretsiz ve hızlı yoldan fotoğraf ve resim düzenleme işlemlerini yapabilmek için kullanabileceğiniz kaliteli bir araç.

ÜCRETSİZ
Pixlr

Pixlr

Pixlr zengni filtre ve efekt seçenekleri sunan bir fotoğraf düzenleme programıdır

ÜCRETSİZ
GIMP

GIMP

GIMP hem zengin özellikleri hem de kullanışlılığıyla Photoshop'a rakip olan ücretsiz bir resim editörüdür

ÜCRETSİZ
IrfanView

IrfanView

Ücretsiz bir resim göstericinin yanında zorlu grafik işlemlerini basit bir şekilde halletmek istiyorsanız IrfanView milyonlarca kullanıcıya sahip güçlü bir araç.

ÜCRETSİZ
Inkscape

Inkscape

Ücretsiz bir vektörel grafik düzenleme ve çizim programı olan Inkscape ile clipart, poster ve grafik oluşturmak çok zevkli hale gelecek.

ÜCRETSİZ
Fotor

Fotor

Fotor, gelişmiş özelliklere sahip bir resim düzenleme ve grafik editörüdür.

ÜCRETSİZ
Artweaver Free

Artweaver Free

Artweaver, yaratıcı kullanıcılar için kullanımı kolay ve güçlü bir çizim ve boyama aracıdır.

ÜCRETSİZ
Picasa

Picasa

Picasa ücretsiz olarak sunulan, kullanıcılara fotoğraflarını diledikleri gibi yönetme ve düzenleme imkanı tanıyan kapsamlı bir fotoğraf düzenleme aracı.

ÜCRETSİZ
Fhotoroom

Fhotoroom

Fhotoroom, tablet ve masaüstü bilgisayarlarda kullanılabilen profesyonel fotoğraf düzenleme uygulamasıdır.

ÜCRETSİZ
Photobie

Photobie

Fotoğrafları düzenlemek, animasyonlar hazırlamak, ekran görüntüsü almak için ücretsiz olarak kullanabileceğiniz Photobie yeter.

ÜCRETSİZ
Polarr Photo Editor

Polarr Photo Editor

Polarr Photo Editor, Adobe Photoshop yazılımından çok daha uygun fiyatlı ve fotoğraf düzenlemede ihtiyaç duyulan tüm araçları sunuyor.

DENEME SÜRÜMÜ

YORUMLAR