Polarr Photo Editor

Polarr Photo Editor

kullanıcı

Polarr Photo Editor, Adobe Photoshop yazılımından çok daha uygun fiyatlı ve fotoğraf düzenlemede ihtiyaç duyulan tüm araçları sunuyor.

Polarr Photo Editor, her seviyede ve her kullanıcıya hitap eden profesyonel fotoğraf düzenleme uygulaması ve tüm platformlarda ücretsiz olarak karşımıza çıkıyor.

Boyutuna rağmen yaptıklarıyla şaşırtan uygulamalar arasında olan Polarr, hem web, hem mobil, hem de masaüstü platformda fotoğraflarını bilgisayar başında düzenlemek istemeyenlerin tercih ettikleri uygulamalar arasında başlarda geliyor. Boyutuna rağmen yapabildikleriyle şaşırtıyor diyebilirim. Sadece 4MB büyüklüğünde olmasına karşın filtre ve efekt dışında onlarca aracı sunuyor ki hepsinin kullanımı son derece kolay ve karmaşık br arayüz üzerine oturtulmadıklarından ihtiyaç duyulan aracı bulmak ta oldukça basit.

Hem klasik bilgisayar hem de dokunmatik ekranlı Windows cihazlarda rahat bir kullanım deneyimi sunan Polarr Photo Editor’da fotoğraflarınızı toplu halde içe aktarıp çalışabiliyorsunuz. Renk sıcaklığı, renk tonu ve kontrastı ayarlama, ışığı ayarlama, gürültü kaldırma, bulanıklık kaldırma, gölgelendirme ayarı yapma, fotoğrafın bir noktasına filtre uygulama veya düzenleme yapma, sonsuz geri alma ve yineleme seçeneği, filigran ekleme gibi Adobe Photoshop gibi oldukça pahalı yazılımlarda bulunan araçlar kullanımınıza sunan uygulamada çalışma ekranınızı isteğinize göre ayarlamanız da mümkün.