Catlateral Damage 4.0a (Mac)

Catlateral Damage

Catlateral Damage
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    1,100

  • Üretici

    Chris Chung

Catlateral Damage ilginç bir kedi oyunudur

Catlateral Damage bir kedinin gözlerinden dünyayı görmenin ne olduğunu bize anlatan ve ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir kedi oyunudur.

Eğer kedi sahibiyseniz alışık olacağınız üzere, kediler genelde masa veya tezgah gibi yerden yüksek yerlerde bulunan eşyaları aşağı atma eğiliminde olurlar. Bu hareketler bize anlamsız gelse de kediler için can sıkıntısını giderme ve eğlence anlamına geliyor olabilir. İşte Catlateral Damage bu hissin tam olarak ne demek olduğunu gösteriyor.

Catlateral Damage'da küçük bir kediğiği kontrol ediyoruz ve bize verilen 2 dakika içerisinde 100.000 puanı toplamaya çalışıyoruz. Oyunda devireceğimiz her eşya bize belli bir puan kazandırmakta. Catlateral Damage'da kedimizi kendi bakış açısından kontrol ederek eşyaları yıkmak için patilerimizi kullanmaktayız. Kediyi yönlendirmek için A,S,D ve W tuşlarını kullanıyoruz. Kediyi zıplatmak içni Space, daha hızlı koşmasını sağlamak için Shift tuşlarını kullanmaktayız. Patilerimizi kullanmak için ise farenin sol, sağ ve orta tuşlarını kullanmalıyız.

Catlateral Damage'da eşyaları devirmek için masanın ve rafların üzerine çıkabilmekteyiz. Oyunu biraz oynadıktan sonra kediler için eşyaları devirmenin ne kadar eğlenceli olduğunu keşfedebilir ve sahibi olduğumuz kediye eşyalarımızı düşürdüğü için kızmayı bırakabiliriz.

YORUMLAR