McAfee AntiVirus Plus

McAfee AntiVirus Plus

2015
Editör Puanı: 5/5
5

13 Kullanıcı: 4/5

4
McAfee AntiVirus Plus
McAfee AntiVirus Plus
McAfee AntiVirus Plus
McAfee AntiVirus Plus
McAfee AntiVirus Plus

Güvenilir ve Etkili Antivirüs Programı

Barış YANIK Son güncelleme 2 yıl önce

Bilgisayarınızı virüslerden uzak tutup, internet güvenliğinizi sağlayan etkileyici bir antivirüs programı.

McAfee'nin en geniş kapsamlı programı olmamasına rağmen bilgisayarlarında virüs koruması olmasını isteyen kullanıcılar için ideal olan uygun fiyatlı bir güvenlik ve antivirüs programı. 2010 yılında tamamen güncelleneren adına kadar değiştirilerek MacAfee Antivirus Plus olan program, gerçek ve etkili bir koruma sunuyor. Sadece virüslerden değil aynı zamanda internet üzerinde karşılaşabileceğiniz diğer saldırılardan da korunmanızı sağlayan programın en güzel özelliklerinden bir tanesi ise çok basit şekilde kullanılabiliyor olması. Deneyimsiz bilgisayar kullanıcısından profesyonel bilgisayar kullanıcılarına kadar herkese hitap eden McAfee Antivirus Plus, son yıllarda yaşadığı değişim ve gelişimler ile birlikte pek çok ödüle de layık görülen en etkileyici antivirüs programlarından bir tanesi.

Eski versiyonlarına göre çok daha hızlı çalışan McAfee Antivirus Plus, bu sayede virüs taramalarını çok daha hızlı gerçekleştirebiliyor. Ayrıca bu özelliği sayesinde bilgisayarı güçsüz olan kullanıcılar da, çok fazla beklemeden gerekli güvenlik önlemlerini sağlayabiliyor.

Programın virüs koruması dışında sunmuş olduğu gizlilik ve bilgisayar iyileştirme araçları da kullanıcıların oldukça işine yarıyor. Programın en temel özelliklerine değinerek programın size sağlayacaklarını görmenizi isterim.

Virüs Koruması

Virüs koruma özelliği ile ödül almayı başaran McAfee Antivirus Plus, bilgisayarınıza sızmaya çalışan truva atlarını, virüsleri, casus yazılımları, rootkit'leri ve daha pek çok zararlı olabilecek dosyayı algılayarak karantinaya alıyor ve aynı zamanda engelliyor. Böylece bilgisayarınızı virüssüz olarak dilediğiniz gibi kullanabiliyorsunuz.

Gizlilik ve PC İyileştirme Araçları

Bilgisayarımızın çalışma  hızına ve performansına etki edebileceko lan yazılım güncellemelerini kendi veritabanı üzerinde kontro lederek, güncellenmesi gereken programları ve yazılımları size bildiren McAfee Antivirus Plus, böylece daima güncel yazılımlar kullanmanızı sağlar. Bu aynı zamanda yazılımlarda bulunabilecek güvenlik açıklarından kaynaklanabilecek problemlerin önüne geçiyor. Bilgisayarınızın yavaşlamasını sağlayan gereksiz dosyaları ve geçici internet dosyalarını silerek bilgisayarınızın performansını arttırır. Tamamen yok ederek ortadan kaldırmak istediğiniz belgeleri, güvenli bir şekilde ortadan kaldırmanızı sağlar.

Wi-Fi Koruması

Hem bilgisayarınıza gelen hem de bilgisayarınızdan giden trafiği çift yönlü olarak kontrol eden güvenlik duvarı sayesinde tehlike oluşturabilecek botnet'lere bağlanmanızı engeller. Bu sayede internet üzerinde güvenli olduğunuzdan emin olabilirsiniz.

McAfee Antivirus Plus'un Kullandığı Araçlar:

 • McAfee Active Protection
 • Global Threat Intelligence
 • McAfee QuickClean
 • McAfee Shredder
 • Güvenlik Duvarı

McAfee Antivirus Plus Ek Özellikleri:

 • SiteAdvisor: Bu özellik sayesinde gireceğiniz internet sayfalarının güvenli olup olmadığını yada tehdit içerip içermediğini daha girmeden önce görebiliyorsunuz. Yeşil, sarı ve kırmızı renkleri bulunan özellik, gireceğiniz siteler için bu renkleri kullanarak sizi bilgilendirir.
 • Ağ Yöneticisi: Wi-Fi ağınıza bağlanmaya çalışan bilinmeyen cihazları engeller. Böylece anımadığınız kişilerin sizin Wi-Fi ağınıza bağlanmasını engelleyebilirsiniz. Bunun dışında başkalarının internet kullanımınızı gözetlemesine de izin vermez.

McAfee AntiVirus Plus için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lütfen yorumlarınızda McAfee AntiVirus Plus crack, McAfee AntiVirus Plus serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.
Lisans:
Deneme Sürümü
Dil Desteği:
İngilizce
Geçen Hafta / Toplam:
23 / 160,801
İşletim Sistemi:
Win7/Vista/WinXP
Üretici:
McAfee

Antivirüs Popülerleri

 1. Avast Free Antivirus
  Avast Free AntivirusBedava Antivirüs Programı
 2. AdwCleaner
  AdwCleanerAdware ve Malware Temizleme Programı
 3. Multi Virus Cleaner
  Multi Virus CleanerÇoklu Virüs Temizleyici
 4. ComboFix
  ComboFixVirüs Temizleme Programı
 5. ESET NOD32 Antivirus
  ESET NOD32 AntivirusVirüs Temizleme Yazılımı