Open Broadcaster Software

Open Broadcaster Software

0.625B
Editör Puanı: 4/5
4

12 Kullanıcı: 4.9/5

4.9
Open Broadcaster Software
Open Broadcaster Software
Open Broadcaster Software
Open Broadcaster Software
Open Broadcaster Software
Open Broadcaster Software
Open Broadcaster Software
Open Broadcaster Software
Can Erdil Şentürk Son güncelleme 3 yıl önce

Open Broadcaster Software kullanıcılara internet üzerinden yayın yapma - streaming konusunda yardımcı olan ücretsiz bir stream yazılımıdır.

Açık kaynak koduna sahip olan bir proje olan Open Broadcaster Software kullanıcılara videolar kaydetme ve canlı yayın yapma imkanı veriyor. Program aracılığıyla internet üzerinden multimedya dosyalarını internet üzerinde yayınlayabiliyor ve bu yayınları bilgisayarınıza kaydedebiliyorsunuz.

Open Broadcaster Software yayın yapabilmeniz için farklı servisleri desteklemekte. Open Broadcaster Software kullanarak YouTube, Twitch, iNSTAGIB.tv, DailyMotion, CashPlay, CyberGame ve Hitbox servisleri üzerinden canlı yayın yapabilmektesiniz. Open Broadcaster Software kullanıcılara farklı kaynaklardan video kaydı yapabilme imkanı veriyor. Dilerseniz Open Broadcaster Software kullanarak slayt gösterileri yayınlayabiliyor, yazılar ekleyebiliyor, oyun görüntülerini yayınlayabiliyor veya webcam görüntülerinizi yayınlayabiliyorsunuz. Bunun yanında masaüstünüzde çalışan bir uygulamayı kaydederek yayınlayabilmektesiniz.

Oyun videosu yayınlama konusunda size yardımcı olacak Open Broadcaster Software'in sahip olduğu güzel bir özellik uygulamanın videolarınızı yayınlamadan önce size nasıl görüneceklerini gösteren bir önizleme moduna sahip olması. Bu sayede küçük ayarlamalar yapabiliyor ve videolarınızın en iyi şekilde görünmelerini sağlayabiliyorsunuz.

Open Broadcaster Software video ve ses yayınları için detaylı kalite ayarları sunuyor. Farklı kodlama seçeneklerinin yer aldığı Open Broadcaster Software videoları yayınlayacağınız çözünürlüğü belirleyebilmenin yanında yayın yapılacak monitörü seçme, kare hızını (FPS) belirleme imkanı da veriyor. Mikrofon ayarlarınızı da uygulama üzerinden yapabilir, mikrofon güçlendirmeyi açıp kapayabilir, kısayol tuşlarını belirleyebilirsiniz.

Open Broadcaster Software kendi ayarlarınızı farklı kalıplar halinde kaydedebilmenize imkan tanıyor ve farklı yayınlar için kullanacağınız ayarlar arasında kolayca geçiş yapmanıza olanak sağlıyor.

Open Broadcaster Software için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce
Geçen Hafta / Toplam:
714 / 69,623
İşletim Sistemi:
Win8/Win7/Vista

Çeşitli Araçlar Popülerleri

 1. Adobe Flash Player
  Adobe Flash PlayerFlash Oynatma Aracı
 2. Unity Web Player
  Unity Web PlayerUnity 3D Web Oynatıcı
 3. WiFi Password Decryptor
  WiFi Password DecryptorWiFi Şifre Çözücü
 4. Open Broadcaster Software
  Open Broadcaster Softwareİnternet Üzerinden Medya Yayınlama Programı
 5. Site Engelle
  Site Engelleİstenmeyen Sitelere Giriş Engelleme ve Yönlendirme Programı