Open Broadcaster Software - OBS

Open Broadcaster Software - OBS

0.625B
Editör Puanı: 4.5/5
4.5

12 Kullanıcı: 4.9/5

4.9
Open Broadcaster Software - OBS
Open Broadcaster Software - OBS
Open Broadcaster Software - OBS
Open Broadcaster Software - OBS
Open Broadcaster Software - OBS
Open Broadcaster Software - OBS
Open Broadcaster Software - OBS
Open Broadcaster Software - OBS

Canlı Yayın Programı

Can Erdil Şentürk Son güncelleme 3 hafta önce

OBS ile kendi oyun canlı yayınlarınızı Facebook gibi kanallar üzerinden paylaşabilirsiniz

Open Broadcaster Software ya da kısa adıyla OBS, kullanıcılara internet üzerinden yayın yapma - streaming konusunda yardımcı olan ücretsiz bir stream yazılımıdır.

Açık kaynak koduna sahip olan bir proje olan OBS Studio kullanıcılara videolar kaydetme ve canlı yayın yapma imkanı veriyor. Program aracılığıyla bilgisayarınızdaki görüntüleri internette yayınlayabiliyor, oyun canlı yayını yapabiliyor ve bu yayınları bilgisayarınıza kaydedebiliyorsunuz.

Open Broadcaster Software yayın yapabilmeniz için farklı servisleri desteklemekte. Open Broadcaster Software kullanarak Facebook, YouTube, Twitch, iNSTAGIB.tv, DailyMotion, CashPlay, CyberGame ve Hitbox servisleri üzerinden canlı yayın yapabilmektesiniz. Open Broadcaster Software kullanıcılara farklı kaynaklardan video kaydı yapabilme imkanı veriyor. Dilerseniz Open Broadcaster Software kullanarak slayt gösterileri yayınlayabiliyor, yazılar ekleyebiliyor, oyun görüntülerini yayınlayabiliyor veya webcam görüntülerinizi yayınlayabiliyorsunuz. Bunun yanında masaüstünüzde çalışan bir uygulamayı kaydederek yayınlayabilmektesiniz.

Bilgisayarda Facebook Oyun Canlı Yayını Nasıl Yapılır

Oyun videosu yayınlama konusunda size yardımcı olacak Open Broadcaster Software'in sahip olduğu güzel bir özellik uygulamanın videolarınızı yayınlamadan önce size nasıl görüneceklerini gösteren bir önizleme moduna sahip olması. Bu sayede küçük ayarlamalar yapabiliyor ve videolarınızın en iyi şekilde görünmelerini sağlayabiliyorsunuz.

Open Broadcaster Software video ve ses yayınları için detaylı kalite ayarları sunuyor. Farklı kodlama seçeneklerinin yer aldığı Open Broadcaster Software videoları yayınlayacağınız çözünürlüğü belirleyebilmenin yanında yayın yapılacak monitörü seçme, kare hızını (FPS) belirleme imkanı da veriyor. Mikrofon ayarlarınızı da uygulama üzerinden yapabilir, mikrofon güçlendirmeyi açıp kapayabilir, kısayol tuşlarını belirleyebilirsiniz.

Open Broadcaster Software kendi ayarlarınızı farklı kalıplar halinde kaydedebilmenize imkan tanıyor ve farklı yayınlar için kullanacağınız ayarlar arasında kolayca geçiş yapmanıza olanak sağlıyor.

Open Broadcaster Software - OBS için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce
Geçen Hafta / Toplam:
1,332 / 81,381
İşletim Sistemi:
Win8/Win7/Vista

Çeşitli Araçlar Popülerleri

 1. Adobe Flash Player
  Adobe Flash PlayerFlash Oynatma Aracı
 2. Unity Web Player
  Unity Web PlayerUnity 3D Web Oynatıcı
 3. Open Broadcaster Software - OBS
  Open Broadcaster Software - OBSCanlı Yayın Programı
 4. WiFi Password Decryptor
  WiFi Password DecryptorWiFi Şifre Çözücü
 5. Site Engelle
  Site Engelleİstenmeyen Sitelere Giriş Engelleme ve Yönlendirme Programı