Önümüzdeki Dönemde Oynayacağımız Star Wars Oyunları

Star Wars oyunlarının isim haklarını elinde bulunduran Electronic Arts, E3 2016 sırasında üzerinde çalışmakta olduğu yeni Star Wars oyunları hakkındaki bilgileri oyun dünyasıyla paylaştı. Electronic Arts farklı oyun geliştiricileriyle çalışarak oyunculara

Star Wars oyunlarının isim haklarını elinde bulunduran Electronic Arts, E3 2016 sırasında üzerinde çalışmakta olduğu yeni Star Wars oyunları hakkındaki bilgileri oyun dünyasıyla paylaştı.

Electronic Arts farklı oyun geliştiricileriyle çalışarak oyunculara farklı Star Wars oyunları sunmayı planlıyor. Bu oyunlardan ilki Battlefield geliştiricisi DICE tarafından geliştirilen 2017 yılında çıkış yapacak yeni Star Wars: Battlefront oyunu. Diğer Star Wars oyunu ise Dead Space serisinin geliştiricisi Visceral Games tarafından geliştirilen aksiyon - macera türündeki bir Star Wars oyunu. Titanfall serisinin geliştiricisi Respawn Entertainment ise alternatif bir zaman dilimine ve farklı bir oynanışa sahip olan bir Star Wars oyunu üzerinde çalışıyor. Bu videoda bu oyunların geliştirilme süreçleriyle ilgili bilgiler paylaşılıyor.

YORUMLAR