Assassin's Creed Pirates (web)

Assassin's Creed Pirates

Assassin's Creed Pirates
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    5,851

  • Üretici

    Ubisoft

Assassin's Creed Pirates, web tarayıcı üzerinden oynanabilen bir korsanlık oyunudur.

Assassin’s Creed Pirates Web, Ubisoft’un popüler korsanlık oyunun internet tarayıcıları üzerinden oynanabilen ücretsiz sürümüdür. Demo olarak sunulan ve Internet Explorer, Google Chrome, Mozilla Firefox ve diğer web tarayıcıları ile uyumlu olan oyun web tarayıcılarındaki gelişimi gözler önüne seren bir yapım.

Internet Explorer’ın Ubisoft iş birliği ile hazırladığı web tabanlı ilk Assasin’s Creed oyunu olma özelliğini taşıyan Pirates, açık kaynak kodlu 3 boyutlu motor olan Babylon.JS kullanılarak hazırlanmış bir oyun. 5 farklı dilde destek veren (Tabii ki Türkçe seçeneği mevcut değil.) ve dünya genelinde ücretsiz olarak sunulan oyunda Alonzo Batilla adındaki genç bir kaptanın Karayip Denizi’ndeki macerasını konu alıyor.

En iyi performansı Internet Explorer’da gösteren ancak istediğiniz bir tarayıcıyla sorunsuzca oynayabileceğiniz Pirates’te amacımız keşiş tarafından belirtilen koordinatları takip etmek ve varış yerine olabildiğince hızlı bir şekilde ulaşmak. Tabii ki yol boyunca karşınıza çıkan mayınlara dikkat etmeniz gerekiyor. Sadece mayınlar değil hava koşulları da işinizi oldukça zorlaştıracak. Güneşli, yağmurlu, bulutlu, sisli havada gece ve gündüz oynama şansı bulduğumuz oyunu hem klavye ile hem de dokunmatik kontrollerle oynabiliyoruz. Oyunda gemiyi içten ve dıştan görmemize imkan tanıyan kamera seçeneği bulunuyor. (Ekranın sol üstündeki kamera simgesine dokunarak kameralar arası geçiş yapabiliyorsunuz.)

Assassin’s Creed Pirates Web sürümünün yapılış aşamasını merak ediyorsanız aşağıdaki videoya göz atabilirsiniz:

YORUMLAR