Critical Strike Portable (web)

Critical Strike Portable

Critical Strike Portable
ÜCRETSİZ
1  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    10,208

  • Üretici

    Critical Force Entertainment

Critical Strike Portable tarayıcınız üzerinden oynayabileceğiniz bir online FPS oyunudur

Critical Strike Portable yayından kaldırılmıştır, bu nedenle oyunu oynayabilmek artık mümkün değildir. Aynı kategori altındaki alternatif oyunlara bu bağlantıyı kullanarak göz atabilirsiniz:

Ücretsiz Aksiyon Oyunları

Critical Strike Portable herhangi bir kurulum yapmadan ve kayıt olma işlemi gerçekleştirmeden oynayabileceğiniz bir FPS oyunu.

Tamamen ücretsiz olarak oyuncuların beğenisine sunulan CS portable temel olarak internet tarayıcınız üzerinden oynayabileceğiniz bir FPS. Oyunu oynayabilmek için ihtiyacınız olan tek şey internet bağlantısı ve bilgisayarınızda Unity yazılımının yüklü olması. Unity'i bu bağlantıyı kullanarak indirebilirsiniz:

 

CS Portable, online FPS oyunlarının atası olan Counter Strike'a olan benzerliğiyle dikkat çeken bir yapım. Oyundaki grafiksel yapı yanında klasik oyun modu da Counter Strike'a benzemekte. Klasik oyun modunda tıpkı Counter Strike'ta olduğu gibi Terörist veya Anti-Terörist taraflarından birini seçerek oyuna başlıyoruz ve rehine kurtarma/koruma, bomba imha etme/patlatma veya karşı takımın bütün oyuncularını yok etme gibi görevleri gerçekleştiriyoruz.Klasik oyun modunun haricinde Critical Strike Portable'da 2 farklı oyun modu da yer alıyor. Death Match modunda takımlar halinde diğer oyuncularla sadece rakiplerimizi yok etmke için savaşıyoruz. Zombi modunda ise üzerimize dalga dalga gelen zombilerle savaşıyoruz. 

Critical Strike Portable bir tarayıcı oyunu olsa da tam ekran olarak oynanabiliyor. Oyunu tarayıcı pencereninzin içerisinde de oynayabilirsiniz. Tek başınıza oyunu oynamak isterseniz botlarla savaşabilir, diğer oyuncularla oynamak isterseniz online oyun modunu tercih edebilirsiniz.

 

YORUMLAR