Efsane: Ejderhalar Mirası (web)

Efsane: Ejderhalar Mirası

Efsane: Ejderhalar Mirası
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
 • DİL SEÇENEKLERİ

  Türkçe

 • TOPLAM İNDİRME

  15,229

 • Üretici

  IT Territory

Efsane: Ejderhalar Mirası, internet tarayıcınız üzerinden online ve ücretsiz olarak oynayabileceğiniz 3 boyutlu bir savaş oyunudur.

Sadece Türkiye’de değil Avrupa’da birçok ülkede beğeni ile oynanan online savaş, aksiyon ve macera oyunu olan Efsane: Ejderhalar Mirası sizleri çok uzak diyarlara sayısız savaş ve zorlu görevlerin bulunduğu topraklara götürüyor. Ülkemizde tamamen Türkçe yayın yapan MMORPG türünde ki Efsane: Ejderhalar Mirası aynı zamanda tamamen ücretsiz oynanabilen arkasında Rus online oyun yapımcısı Mail.ru bulunan bir Mail.ru yapımı.

Web tabanlı ve flash tabanlı bir oyun olan Efsane: Ejderhalar Mirası’nı hiçbir indirme veya yüklemi işlemi gerçekleştirmeden internet tarayıcınız üzerinden online olarak oynayabileceksiniz. Hemen Efsane: Ejderhalar Mirası’na ücretsiz bir şekilde kayıt olup oynamaya başlayabilirsiniz.

Çok kolay bir şekilde üye olabileceğiniz Efsane: Ejderhalar Mirası’nın dünyasına katıldığınız andan itibaren bitmek bilmeyen şiddet dolu savaşın sizde bir parçası olacaksınız. Oyuna başlarken sizden ilk olarak bir taraf seçmeniz istenecektir, seçtiğiniz taraf için savaşarak egemenliğinizi sürdürebilir ve mükemmel dövüşlere katılabilirsiniz.

Oyunda seçebileceğiniz iki taraf bulunuyor, Magmarlar ve İnsanlar, istediğiniz tarafı seçebilir ve savaşa başlayabilirsiniz.

 • İnsanlar: Ogriy kıtasında yaşayan İnsanlar üstün zekaları ile diğerlerinden çok farklı bir ırk. Feo dünyasının asıl sakinleri olan insanlar savaştan uzak kalıp çalışmayı tercih etmiş olanlar. Bilimsel konularda çok ilerleyen insanlar hep savaştan uzak kalmıştır ve savaşmanın bir yol olmadığını iddia etmiştir ancak yine de mecbur kılınarak kendilerini savaş meydanlarında bulmuşlardır. İnsanlar savaştan kaçtıkları için güçsüz değiller, aksine savaşta ne kadar iyi olduklarını göstermişlerdir.
 • Magmarlar: Hayir kıtasında yaşayan Magmarlar’ı tarif edecek olursak; Onlar iri yapılı ve korkunç görünümlü yaratıklar. Yanardağın dibinde yaşayan Magmarlar’ın damarlarından kan yerine sıcak lav aktığı söyleniyor, Magmarlar fiziksel açıdan İnsanlar’dan daha güçlü ve daha büyüktür. Savaş yeteneklerinin yanı sıra ruh ve bedenen güçlü olan Magmarlar çok cesur yaratıklardır. Andelvan adlı önderleri bulunan Magmarlar adeta savaşmak için yaratılmıştır.

Oyunda ki karakterinizi dilediğiniz şekilde kuşatabilir onu şekillendirebilir ve hatta yeteneklerine müdahale edip güçlü bir savaşçı haline getirebilirsiniz. Oyunda ilerleyen bölümlerde zırh değişiklerini kullanarak karakterinizin ırkını dahi değiştirmeniz mümkün.

Muazzam dövüş tekniklerini barındıran oyunda teke tek mücadelelerden çok keyif alacaksınız, başarılı animasyonları ve seçebileceğiniz birçok dövüş ve vuruş özellikleri ile yenilmez bir savaşçı olmak sizin elinizde.

Hemen kolay bir üyelik adımından sonra savaşa başlayabilir ve Efsane: Ejderhalar Mirasını Türkçe ve Ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.

YORUMLAR