Forge of Empires (web)

Forge of Empires

Forge of Empires
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    27,887

  • Üretici

    Innogames

Birçok farklı tarihi kültürü bünyesinde barındıran Forge of Empires’da farklı tarihi dönemler içinde kendi şehrini inşa edeceksin.

Birbirinden zor ve birbirinden heyecan verici birçok farklı görevde bulunmaya bu görevlere atılıp yerine getirmeye hazır mısın? Birçok farklı tarihi kültürü bünyesinde barındıran Forge of Empires’da farklı tarihi dönemler içinde kendi şehrini inşa edeceksin. Oyunda yapacağınız her adım sizin ilerde yaşayacağınız bütün olayları belirleyecek nitelikte olup sizin kaderinizi belirleyecektir.

Klasik strateji oyunlarında karşımıza çıkan çağ atlama sistemi Forge of Empires’da da yerini almış. Öyle ki oyuna başlarken en düşük tarihi çağ olan taş devri ile oyuna başlıyorsunuz ilkel bir şekilde gelişmeye çalışırken büyüyor ve zamanı geldiğinde yeni bir çağ içerisine girerek gelişimize devam ediyorsunuz. Çağ atlamanın altın kuralı strateji oyunlarından hatırlayacağınız üzere teknoloji geliştirmektir.

Tek bir şehir kurup bütün dünyaya hükmedebilme şansına sahip olduğunuz Forge of Empires’da tek oyunculu modun sert ve zorlu geçeceğini söyleyebiliriz. Savaşların gidişatını ordunuz uyguladığınız strateji ve savaşacağınız arazi etkileyecektir. Muhteşem PvP savaşlarıyla da dikkat çeken Forge of Empires’a ücretsiz hayıt olup oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR