Savefrom.net (web)

Savefrom.net

DİKKAT! TAMİNDİR EDİTÖRÜ UYARIYOR

http://tr.savefrom.net/

(PEKİ NEDEN BU İÇERİK HALA TAMİNDİR'DE YAYINLANIYOR?)

Savefrom.net
ÜCRETSİZ
2  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    19,443

  • Üretici

    Savefrom.net

Savefrom.net tarayıcınız üzerinden kullanabileceğiniz bir video indirme servisidir

Savefrom.net kullanıcılara YouTube video indirme konusunda pratik bir çözüm sunan bir video indirme servisi.

Tamamen ücretsiz olarak faydalanabileceğiniz bir servis olan Savefrom.net internet taracınız üzerinden çalışmakta. Bu sayede YouTube videolarını bilgisayarınıza kaydetmek için bilgisayarınıza herhangi bir 3. parti yazılım kurma derdinden kurtuluyorsunuz.

Savefrom.net üzerinden video indirebilmek için tek sahip olmanız gereken şey indirmek istediğiniz videonun bağlantısı. Tarayıcınız üzerinde bir YouTube videosu açıkken bu videonun adres çubuğundaki bağlantısını kopyalayabilir, Savefrom.net üzerinde yapıştırarak bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz.

Savefrom.net kullanıcılara YouTube videolarını indirirken farklı kalite seçenekleri sunuyor. Bunun yanında videoları sadece ses dosyası olarak da kaydedebiliyorsunuz.

Savefrom.net'in Android versiyonuyla Android cihazlarınız üzerinde YouTube videolarını kaydedebilirsiniz:

Sayfamızdaki alternatif indirme bağlantılarını kullanarak Savefrom.net'in Google Chrome ve Firefox tarayıcı eklentilerini de indirebilirsiniz.

NOT:

Savefrom.net'in tarayıcı eklentilerinin kurulumu sırasında tarayıcı ana sayfanızı ve varsayılan arama motorunuzu değiştirebilecek ek yazılımların kurulumları için onay istenmektedir. Bu teklifleri onaylarken dikkatli olmanızı tavsiye ederiz.

YORUMLAR