Sprout Social (web)

Sprout Social

Sprout Social
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    208

  • Üretici

    Sprout Social, Inc.

Sprout Social web uygulaması sayesinde markanızın sosyal medyadaki etkisini çok daha kolay bir şekilde ölçebilirsiniz.

Sprout Social profesyoneller ve işletme sahiplerinin faydalanabileceği bir sosyal medya pazarlama web uygulaması ve bu alandaki gelişiminizi gözlemenize olanak veriyor. Sahip olduğu araçlar sayesinde neredeyse sosyal ağlardaki tüm varlığınızı gözden geçirebiliyor ve böylece başarınızı ölçebiliyorsunuz. Uygulamanın kullanıcıları ne kadar yeni bağlantıya sahip olduklarını ve bunların kaç tanesinin satışa dönüştüğünü de görebiliyor, böylece yeni stratejiler planlayabiliyorlar.

Uygulamanın sahip olduğu onlarca araç sayesinde medya kontaklarınızı yönetmekten tutun da grafik ve tablo okumalarına, müşteri dönümlerine ve tartışmaları takip etmeye kadar çok geniş seçenekler elinizin altında duruyor. Tüm bu araçların sadece tek bir web uygulaması içerisinde bulunması elbette ki bir çok uygulama arasında dolaşmayı sevmeyenlerin hoşuna gidecektir.

İster web sitenizin sosyal etkisini, isterseniz da giderek büyüyen markanızın ve işletmenizin etkisini ölçmek isteyin, Sprout Social internetteki varlığınızın doğru ölçümü için kullanmanız gereken araçlar arasında yer alıyor. İlk 30 gün boyunca ücretsiz olarak kullanılabilen Sprout Social'ı severseniz farklı abonelik seçenekleri sayesinde en cüzi fiyata uygulamayı kullanmaya devam edebilirsiniz.

YORUMLAR