Ashampoo Movie Shrink & Burn 4 (windows)

Ashampoo Movie Shrink & Burn

4
Ashampoo Movie Shrink & Burn
DENEME SÜRÜMÜ
İndir 94.70 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ashampoo Movie Shrink & Burn ile videolarınızı farklı formatlara dönüştürebilir ve diske yazdırabilirsiniz

Ashampoo Movie Shrink & Burn kullanıcılara video dönüştürme ve disk yazdırma konularında pratik bir çözüm sunan bir video dönüştürme programıdır.

Oldukça şık, modern ve kullanıcı dostu bir arayüze sahip olan Ashampoo Movie Shrink & Burn 4 yazılımı kolay anlaşılabilir menüleri, akıcı ve hızlı geçiş sunan bir arayüz sistemi ile birleştiriyor. Ashampoo Movie Shrink & Burn kullanarak videolarınızı farklı cihazlarda oynatma konusunda yaşadığınız çoğu problemi ortadan kaldırabilirsiniz. Ashampoo Movie Shrink & Burn temel olarak bilgisayarınızda veya farklı harici belleklerde ve medyalarda depoladığınız video dosyaları birçok farklı cihazla uyumlu hale getirebilmektedir. Toplu dönüştürme desteğini de içerisinde barındıran Ashampoo Movie Shrink & Burn ile videolarınızı teker teker veya toplu olarak AVI, MPG, MP4, MKV ve WMV formatlarına dönüştürebilirsiniz.

Ashampoo Movie Shrink & Burn ile mobil cihazlarınızın yanında oyun konsollarınız ile uyumlu olacak videolar yaratabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken Ashampoo Movie Shrink & Burn'ü açarak dönüştüreceğiniz videoları seçmek ve hangi cihaza uyumlu videolar yaratmak istediğinizi belirlemek. Ashampoo Movie Shrink & Burn videoları hem standart çözünürlükte gem de HD ve Full HD çözünürlüklerde dönüştürebiliyor. Program iPhone 6 ve iPad Air gibi en yeni Apple cihazların yanında Windows Phone ve Android işletim sistemine sahip akıllı telefonları, PS Vita, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One ve Xbox 360 gibi oyun konsollarını da destekliyor.

Ashampoo Movie Shrink & Burn ile dönüştürdüğünüz videoları diske yazıdrabilirsiniz. Program DVD yazma ve Blu-Ray yazma işlemlerini destekliyor. Ashampoo Movie Shrink & Burn'ün bir diğer kullanışlı özelliği kolayca video paylaşmanıza imkan vermesi. Ashampoo Movie Shrink & Burn ile oluşturduğunuz videoları program arayüzü içerisinden YouTube, Facebook, Vimeo ve Dailymotion hesaplarınız üzerine yükleyebilirsiniz.