Beyond the Wall (windows)

Beyond the Wall

Beyond the Wall
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Beyond the Wall zombilerle savaştığınız bir sandbox oyunudur

Beyond the Wall eğer çılgınca aksiyonun içine dalmak isterseniz size aradığınız eğlenceyi sunacak FPS türünde bir zombi oyunu.

Bir sandbox oyunu şeklinde tasarlanmış Beyond the Wall'da oyuncular oyun dünyasını kendi elleriyle şekillendirebiliyorlar. Oyunun hikayesinde post-apokaliptik bir dünyaya konuk oluyoruz. Biz, zombi kıyametinden sonra kaos içine sürüklenmiş bu dünya üzerindeki son cennet olan Avalon V adlı yüksek duvarlı bölgede yaşayan biriyiz. Ömrümüz boyunca Avalon V'in duvarlarının dışına çıkmadığımız için dünyayı keşfetmeye niyetleniyoruz. Bu iş için de zombi sürüleriyle yüzleşmemiz gerekiyor.

Beyond the Wall'da temel amacımız hayatta kalmak. Bize aynı anda yüzlerce zombi saldırırken eski şehirleri keşfediyor, hayatta kalmış insanları kurtarıyor, kendimize bir sığınak inşa ederek Avalon V'in duvarlarını zombilere karşı koruyoruz. Oyuncular birinci şahıs kamera açısıyla oynanan oyunda farklı silah seçeneklerini kullanabilmekteler. Savunma sistemleri içeren binalar inşa edilebiliyor, ayrıca bu binalar yıkılabiliyor. Bütün bunlara ek olarak aracınıza atlayıp zombilerin üzerinden geçerek onları dümdüz edebiliyorsunuz.

Ortalama bir grafik kalitesi sunan oyunun minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

- Windows 7 işletim sistemi

- 2.4 GHz Intel Dual Core işlemci

- 3 GB RAM

- Nvidia GeForce 8600 GT ekran kartı

- DirectX 9.0

- 2 GB boş depolama alanı

- DirectX uyumlu ses kartı

YORUMLAR