Crystal Towers 2 Demo (windows)

Crystal Towers 2

Crystal Towers 2
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Crystal Towers 2 bilgisayarlarınızda oynayabileceğiniz bir platform oyunudur

Crystal Towers 2 eğer klasik platform oyunlarını oynamayı seviyorsanız hoşunuza gidebilecek bir bilgisayar oyunu. 

Bize 90'lı yıllarda bilgisayarımızın DOS ortamında oynadığımız eski oyunları hatırlatan bir platfrom oyunu olan Crystal Towers 2 ilginç bir hikayeye sahip. Oyunda bütün olaylar dünyadaki bütün müziği bir arada tutan kutsal enstrümanların çalınmasıyla başlıyor. Bu kutsal enstrümanların çalınmasının ardından dünyada bütün müzik kesiliyor ve dünyaya mutsuz bir hava çöküyor. Çalınan enstrümanları geri getirmek ve mutsuzluğu ortadan kaldırmak için ise Bernard adlı bir rahip gönüllü oluyor. Biz oyun boyunca Bernard'a eşlik ediyoruz ve karşısına çıkan engelleri aşmasına yardımcı oluyoruz. Maceramız bizi yabancı olduğumuz ve düşman olarak algılandığımız bir krallığın topraklarına taşıyor.

Crystal Towers 2, 2 boyutlu grafiklere sahip bir oyun. Oyunda ekranda yatay olarak ilerlerken boşlukların üzerinden zıplamaya ve yolumuz üzerindeki değerli taşları toplamaya çalışıyoruz. Oyun boyunca karşımıza birçok farklı tuzak çıkmakta. Bu tuzakları aşmak için reflekslerimizi kullanmamız gerekiyor. Oyun boyunca ilginç karakterlerle de tanışıyoruz.

Crystal Towers 2 oldukça küçük boyutlu bir oyun. Çok sisteminizi yormayan Crystal Towers 2 düşük sistem gereksinimlerine de sahip. Oyunu oynayabilmek için Windows XP işletim sistemine ve 512 MB RAM'e sahip olmanız yeterli.

Oyunun demosunu nasıl indireceğinizi bu yazımıza göz atarak öğrenebilirsiniz:
Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme

YORUMLAR