CS2D (windows)

CS2D

CS2D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

CS2D, kuşbakışı kamera açısıyla oynanan Counter Strike oyunu olarak tanımlanabilir

CS2D eğer Counter Strike oyununu farklı bir şekilde oynamak isterseniz hoşunuza gidecek top down shooter türünde bir online kuşbakışı aksiyon oyunu olarak tanımlanabilir.

Counter Strike'ın tamamen ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz 2 boyutlu sürümü olarak nitelendirilebilecek CS2D'de oyuncular yine teröristler ve anti terör timleri olarak takımlara ayrılıyorlar ve belli hedefleri gerçekleştirmeye çalışıyorlar. Terörist olduğunuzda bomba yerleştiriyor ve patlayana kadar bombayı koruyor, rehineleri korumaya çalışıyor, anti terör timleri olduğunuzda ise bobmayı imha etmeye ve rehineyi kurtarmaya çalışıyorsunuz. CS2D, Counter Strike'ın bu klasik modları haricinde zombilere karşı savaştığınız, capture the flag - bayrak kaçırma ile uğraştığınız modlar gibi farklı modlar da içeriyor.

Oyuncular CS2D'yi dilerlerse online olarak, dilerlerse LAN üzerinden arkadaşlarıyla ya da botlara karşı tek başlarına oynayabiliyorlar. Counter Strike'ın klasik silahlarının yanısıra roket atarlar ve lazer silahları gibi ilginç silahlara da oyunda yer verilmekte.

CS2D'nin güzel yönü düşük sistem gereksinimli bir oyun olması. Eski bilgisayarlarınızda, dizüstü bilgisayarlarınızda CS2D'yi rahatça çalıştırabilirsiniz. CS2D'nin minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

- Windows 2000 işletim sistemi

- 1 GHz işlemci

- 256 MB RAM

- 64 MB video belleğe sahip ekran kartı

- DirectX 9.0

- 50 MB boş depolama alanı

Oyunu nasıl indireceğinizi bu yazımıza göz atarak öğrenebilirsiniz:
Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme

ARTILAR

Bol aksiyon

Düşük sistem gereksinimleri

Tamamen ücretsiz

EKSİLER

YORUMLAR