Curse of Mermos (windows)

Curse of Mermos

Curse of Mermos
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Curse of Mermos aksiyon RPG türünde bir bilgisayar oyunudur

Curse of Mermos oyunculara bolca aksiyon sunan ve Diablo gibi oyunlarla yaygınlaşan hack and slash dinamiklerini kullanan bir aksiyon RPG oyunu.

Bilgisayarlarınıza tamamen ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir RPG oyunu olan Curse of Mermos'da eski Mısır'a yolculuk ederek tehlike dolu bir maceraya atılıyoruz. Oyunumuzun kahramanı olan Abdu hazine ve şöhret peşinde antik piramitlere yolculuk ediyor. Yerin altındaki piramit labirentlerine giren Abdu hazine peşinde koşarken çağlardır uyumakta olan bir laneti uyandırıyor ve sayısız canavarla savaşmak zorunda kalıyor. Biz de ona bu mücadelesinde yardım ediyoruz ve canavarlardan kurtulmasını sağlıyoruz.

Curse of Mermos'ta piramitlerde savaşırken çeşitli silahları, zırhları ve büyülü eşyaları yağmalayarak kullanabiliyoruz ve bu sayede güçlü canavarlarla savaşabiliyoruz. Ayrıca Abdu oyun boyunca yok ettiği canavarlardan kazandığı tecrübe yardımıyla kendini geliştirebiliyor ve yeni savaş yetenekleri öğrenebiliyor.

Curse of Mermos oldukça güzel grafiklerle donatılmış bir oyun. Ücretsiz olarak sunulan bu oyunu eğer aksiyon RPG türündeki oyunları seviyorsanız kaçırmayın.

Oyunu nasıl indireceğinizi bu yazımıza göz atarak öğrenebilirsiniz:
Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme

YORUMLAR