Easy Audio Extractor

Easy Audio Extractor
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Easy Audio Extractor, video dosyalarını ses dosyalarına dönüştürebileceğiniz güçlü bir ses formatı dönüştürme programıdır.

Not: Programın kurulum dosyası Google tarafından zararlı yazılım olarak algılandığı için indirme bağlantısı kaldırılmıştır. Alternatif  programlar için format dönüştürme programları kategorisine göz atabilirsiniz.

Easy Audio Extractor, bilgisayar kullanıcılarının sabit diskleri üzerinde yer alan video dosyalarını farklı ses veya video formatlarına dönüştürmelerine olanak sağlayan profesyonel bir format dönüştürme programıdır.

Seçeceğiniz video dosyalarını AVI, MP4, FLV, SWF, MPEG, RM, WMV, MOV, 3GP formatlı video dosyalarına veya WAV, MP3, WMA, OGG, AAC, M4A, FLAC, MP2 formatlı ses dosyalarına hızlı ve  kolay bir şekilde dönüştürebilirsiniz.

Oldukça basit ve kolay anlaşılır bir kullanıcı arayüzüne sahip olan program, her seviyede bilgisayar kullanıcısı tarafından rahatlıkla kullanılabilir.

Tüm bunların dışında video dosyalarınızı iPod, iPhone, AppleTV, PSP, BlackBerry, iPad ve akıllı telefonlarınız üzerinde oynatılabileceğiniz şekilde özel ayarlarla dönüştürmenize de olanak sağlayan program gerçekten çok kullanışlıdır.

Dönüştürme işlemlerini oldukça hızlı bir şekilde tamamlayan program, dönüştürme işlemi sırasında sistem kaynaklarını da oldukça az kullanmaktadır ve böylece bilgisayarınızın kitlenmesine, donmasına veya hata vermesine yol açmamaktadır.

Aynı anda birden çok video dosyasını dönüştürmenize de olanak sağlayan program ile yapmanız gereken tek şey dönüştürme adımlarını takip etmek ve dönüştürülen dosyaların kaydedilmesini istediğiniz klasörü belirlemektir.

Video dosyalarınızı farkı ses ve video formatlarına dönüştürmek için kullanabileceğiniz profesyonel bir programa ihtiyaç duyuyorsanız Easy Audio Extractor'ı denemenizi öneririm.

Easy Audio Extractor Özellikleri:

  • Video dosyalarını farklı video formatlarına dönüştürme
  • Video dosyalarını farklı ses formatlarına dönüştürme
  • Toplu video dosyası dönüştürme
  • Kullanıcı dostu arayüz ve kolay kullanım
  • Tüm popüler video ve ses formatları için destek
  • Hızlı ve sorunsuz dönüştürme

YORUMLAR