Easy MOV Converter 1.4.23 (windows)

Easy MOV Converter

Easy MOV Converter
DENEME SÜRÜMÜ
İndir 3.25 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Easy MOV Converter ile MOV formatındaki videolarınızı farklı formatlara dönüştürebilirsiniz

Easy MOV Converter kullanıcıalra MOV formatına sahip Quicktime videoları için video formatı değiştirme imkanı sunan bir video dönüştürme programıdır.

Apple tarafından geliştirilmiş bir video formatı olan MOV genelde yine Apple tarafından geliştirilen Quicktime Media Player kullanılarak oynatılabilmekteydi. Bilgisayarlarda bu yazılımı kurup MOV formatındaki videoları oynatmak problem olmasa da konu akıllı telefon ve tabletler, televizyonlar, medya oynatıcılar ve video oynatabilen MP3 çalarlar olduğunda kullanıcılar sıkıntı yaşayabiliyor, MOV videoları bu cihazlarda oynatamıyorlar.

Easy MOV Converter işte bu tür problemleri çözebilmemize imkan tanıyor. Easy MOV Converter ile MOV formatındaki video dosyalarını AVI, DivX, Xvid, MPEG1, MPEG2, VCD, SVCD, DVD uyumlu MPEG, WMV ve ASF formatındaki video dosyalarına dönüştürebiliyoruz.

Easy MOV Converter sahip olduğu toplu dönüştürme imkanı sayesinde çok sayıda MOV formatlı video dosyasını farklı formatlara dönüştürebiliyor. Bu sayede zamanınızı daha verimli kullanabiliyor ve video dönüştürme işlemleri sırasında başka işlere vakit ayırabiliyorsunuz.

YORUMLAR