End Of The Mine Demo (windows)

End Of The Mine

End Of The Mine
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

End Of The Mine bilgisayarlarınızda oynayabileceğiniz bir platform oyunudur

End Of The Mine mizahi öğelerle süslenmiş ve bir aksiyon oyunu ile bir platform oyunu karışımı olarak tanımlanabilecek bir yapım.

Bizi uzak gezegenlerde geçen bir hikayeye konuk eden oyunumuzun ana kahramanı bu gezegende değerli minarelleri çıkarmakla görevlendirilmiş bir madenci. Kahramanımızın macerası bir gece arkadşalarıyla rahatlamak ve eğlenmek için çılgın bir parti yapmasıyla başlıyor. Akşam içkiyi biraz fazla kaçıran kahramanımız sabah uyandığında arkadaşlarının ortadan kaybolduğuna, etrafın harabeye döndüğüne tanık oluyor. Arkadaşlarının izini sürmek için madene giren kahramanımız bütün bu olayların üzerine bir de madende kapalı kalıyor. Kahramanımzıın madenden kurtulabilmesini sağlamak ise bize düşüyor.

End Of The Mine'da madenin karanlık derinliklerine doğru ilerlerken karşımıza ilginç canavarlar ve düşmanlar çıkıyor. Bir yandan karşımıza çıkan engelleri aşmaya, diğer yandan bu canavarlarla savaşmaya çalışıyoruz. Oyun boyunca farklı silah seçeneklerini kullanabilmemize de imkan veriliyor. Bu silahları geliştirerek daha güçlü hale getirebilmemiz de mümkün.

End Of The Mine'da kuvvetli bölüm sonu canavarlarıyla savaşıp bölümleri tamamlamaya çalışıyoruz. Bu savaşlardan sonra değerli ödüller de kazanabilmekteyiz. 2 boyutlu yaıya sahip olan oyunun grafik kalitesinin tatmin edici olduğu söylenebilir. End Of The Mine'ın minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

- Service Pack 2 yüklü Windows XP işletim sistemi

- Intel Pentium 4 işlemci

- 4 GB RAM

- DirectX 9, Shader Model 2.0 destekli ekran kartı

- DirectX 9.0

- 10 GB boş depolama alanı

Oyunun demosunu nasıl indireceğinizi bu yazımıza göz atarak öğrenebilirsiniz:
Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme

YORUMLAR