Free Audio Converter 5.1.0.303 (windows)

Free Audio Converter

Free Audio Converter
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Free Audio Converter, farklı ses formatları arasında dönüştürme işlemlerini gerçekleştirebileceğiniz ücretsiz bir format dönüştürme programıdır.

Not: Programın kurulum dosyası Google tarafından zararlı yazılım olarak algılandığı için indirme bağlantısı kaldırılmıştır. Alternatif  programlar için format dönüştürücüler kategorisine göz atabilirsiniz.

Free Audio Converter, kullanıcıların bilgisayarları üzerinde yer alan ses dosyalarını farklı ses dosyası formatlarına dönüştürebilecekleri basit ve ücretsiz bir ses formatı dönüştürme programıdır.

Ses dosyalarını sadece birkaç tıklamayla farklı bir ses dosyası formatına dönüştürmenize olanak sağlayan programın kullanımı oldukça kolaydır.

Sadece MP3 ve WAV gibi ses dosyalarının dışında video dosyalarını da destekleyen program ile isterseniz filmler içerisinde çalan müzikleri de kolayca sabit diskiniz üzerine kendi belirleyeceğiniz ses formatında kaydedebilirsiniz.

Oldukça sade ve şık bir kullanıcı arayüzüne sahip olan program yardımıyla öncelike farklı ses formatlarına dönüştürmek istediğiniz ses dosyalarını sürükle bırak yöntemi veya program içerisinde yer alan dosya yöneticisi yardımıyla program içerisine aktarmanız gerekmektedir. Ardından dönüştürülecek ses dosyalarının kaydedileceği klasörü ve dönüştürmek istediğiniz ses formatını seçerek dönüştürme işlemine başlayabilirsiniz.

Ses veya video dosyalarınızı dönüştürebileceğiniz ses uzantıları arasında WAV, MP3, WMA, OGG, AAC, M4A, FLAC ve MP2 gibi tüm popüler formatlar yer almaktadır. Dönüştürme işlemlerini oldukça hızlı şekilde tamamlayan program, dönüştürme işlemleri sırasında sistem kaynaklarınızı da yormadan çalışmaktadır.

Sonuç olarak; ücretsiz olması, kolay kullanımı, dönüştürme sihirbazı ile sadece birkaç tıklamayla format dönüştürme seçeneği, sistem kaynaklarını zorlamaması, hızlı dönüştürme işlemi, toplu dönüştürme desteği gibi birçok özelliği nedeniyle Free Audio Converter'ı tüm kullanıcılarımıza tavsiye ederim.

YORUMLAR