Fatal Fury Special (windows)

Fatal Fury Special

Fatal Fury Special
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fatal Fury Special bilgisayarlarınızdao ynayabileceğiniz bir dövüş oyunudur

Fatal Fury Special eğer 90'lı yıllarda oynadığınız klasik atari oyunlarını özlüyorsanız kaçırmamanız gereken bir dövüş oyunu.

Fatal Fury Special, ilk olarak 1993 yılında SNK firması tarafından Neo Geo oyun platformu için yayınlanmıştı. Atari salonlarının altın çağı olan bu dönemde harçlıklarımızla jeton alır, Fatal Fury makinelerinin başına geçer, Terry Bogard, Billy ve Mai gibi kahramanları seçerek oyunu tamamlamaya ve seçtiğimiz kahramana özel oyun sonlarını görmeye çalışırdık. Tabi oyun sayısız jetonumuzu da yutardı. Artık bu keyfi bilgisayarımızda jeton atma derdi olmadan yaşayabiliyoruz. Fatal Fury Special, CD Projekt'in dijital oyun platformu GOG üzerinden makul fiyatla satışa sunuluyor.

Fatal Fury serisinin 3. oyunu olan Fatal Fury Special, aslında kendisinden bir sene önce yayınlanan Fatal Fury 2'nin geliştirilmiş versiyonu olarak tanımlanabilir. Bu özel sürümde serinin ilk oyununda yer alan 3 kahraman yer alıyor, oyuna 3 yeni kahraman ve yeni bir oyun sonu düşmanı ekleniyor. Fatal Fury 2'deki 8 kahraman ise korunuyor.

Fatal Fury Special, Fatal Fury 2'yi grafiksel olarak da geliştirmekte. Oynanış için de bir takım düzenlemeler yapılmakta. Fatal Fury Special bu nedenle Fatal Fury 2'ye göre daha yüksek oyun hızına sahip. Ayrıca yeni bir kombo sistemi de oyuna ekleniyor.

Oyunun minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

- 2.4 GHz Pentium 4 işlemci

- 1 GB RAM

- Intel HD Graphics ekran kartı

- DirectX 9.0c

- 500 MB boş depolama alanı

- Klavye, fare

YORUMLAR