Finding Dory: Just Keep Swimming (windows)

Finding Dory: Just Keep Swimming

Finding Dory: Just Keep Swimming
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Finding Dory: Just Keep Swimming, Disney'in Kayıp Balık Dory filminden esinlenerek hazırladığı yeni oyunu.

Finding Dory: Just Keep Swimming, Disney - Pixar yapımı animasyon filmi Finding Dory (Kayıp Balık Dory) üzerine kurulmuş su altı oyunu. Kayıp Balık Nemo’nun babasını bulmasının ardından 1 sene sonrasında yaşanan olayları konu alan yapım filmin oyununda unutkan balık Dory’nin ailesini bulmasına yardımcı oluyoruz. Tabii ki su altında onlarca tehlike arz eden canlıları atlatmamız gerekiyor.

Disney’in Windows platformuna da beklemeden çıkardığı yeni oyunu Kayıp Balık Nemo’nun devam oyunu olarak gösteriliyor. Bu sefer ailesine kavuşturmamız gereken balık mavi renkli Nemo kadar sevimli bir balık olan Dory. Unutkan balığımızı ailesiyle buluşturmak elbette kolay olmuyor. Kendisinin iki katı balıklarla karşı karşıya gelen Dory’nin çevik olması büyük avantaj sağlıyor. Bizi bilmediğimiz yöne sürükleyen dalgalar sonunda çıkan büyük balıklardan kurtulmak için etraflarındaki baloncukları yutuyoruz. Baloncuklar yolumuzu bulmamıza yardımcı olduklarından oldukça önemli.

Rengarenk büyülü 5 farklı dünyada 13 bölüm boyunca ailemizi bulmak için durmadan yüzdüğümüz oyunda tek başımıza değiliz. İlerledikçe Nemo, Marlin, Bailey, Destiny ve diğer arkadaşlarımız karşımıza çıkıyor.

YORUMLAR