Foxit PDF Creator 3.0.2.0506 (windows)

Foxit PDF Creator

Foxit PDF Creator
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    16,570

  • Üretici

    Foxit Software

Foxit PDF Creator küçük, hızlı ve kolay kullanım sağlayan yapısıyla her tür yazdırılabilir Windows dökümanını PDF formatına dönüştürebilir. Program DOC, XLS, PPT, TXT, HTML ve e-postaları dahi PDF formatına dönüştürebilir.

Görsel bir printer olarak çalışan Foxit PDF Creator, bilgisayarınızda bulunan her türlü yazdırılabilir belgeyi PDF formatına dönüştürebilir. Bilgisayarınızdaki yazıcı sürücüsü gibi yüklenen program belgeleri en yüksek kalitede ve en hızlı şekilde PDF formatına dönüştürebiliyor.

Dilerseniz program yardımıyla PDF'ye dönüştürdüğünüz belgeleri şifreleyebiliyorsunuz. PDF formatındaki belgeleri arşivlemek isterseniz belgelere başlık, konu, yazar ve etiket gibi kolay ulaşmanızı sağlayacak bilgiler girmeniz de mümkün. PDF'ye dönüştürdüğünüz belgelere başlık ve dipnot girebilir, metin rengi, font büyüklüğü gibi özelliklerini düzenleyebilirsiniz. Son olarak Foxit PDF Creator dönüştürdüğünüz belgelere yazı veya resim filigranı eklemenizi de sağlıyor. Üstelik bu filigranın şeffaflık, yer ve büyüklük ayarlarını dilediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz.

YORUMLAR