Free AVI To MP3 Converter 1.0.0 (windows)

Free AVI To MP3 Converter

Free AVI To MP3 Converter
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Free AVI To MP3 Converter, AVI uzantılı video dosyalarını MP3 uzantılı ses dosyalarına dönüştürebileceğiniz ücretsiz bir programdır.

Free AVI To MP3 Converter, AVI uzantılı video dosyaları içerisinde yer alan ses akışlarını ayıklayarak MP3 formatında bilgisayarınıza kaydetmenize olanak sağlayan ücretsiz ve kullanışlı bir programdır. Başka bir deyişle AVI uzantılı video dosyalarını MP3 formatına dönüştürür.

Videolar üzerinde duyduğunuz sesleri taşınabilir müzik çalarlarınız üzerinde de dinlemek için, program yardımıyla AVI formatındaki video dosyalarını MP3 formatına dönüştürdükten sonra doğrudan CD'lere veya USB bellekler üzerine yazdırarak, ses dosyalarını taşınabilir medya oynatıcılarınız aracılığıyla dinleyebilirsiniz.

Programın en güzel yanlarından bir tanesi de toplu dönüştürme özelliğine sahip olmasıdır. Bu sayede kullanıcılar isterlerse tüm video klip arşivlerini tek seferde MP3 formatına dönüştürebilirler.

Oldukça sade ve anlaşılır bir kullanıcı arayüzüne sahip olan program, her seviyeden bilgisayar kullanıcısı tarafından rahatlıkla kullanılabilir. Free AVI To MP3 Converter ile dönüştürme işlemine başlamak için tek yapmanız gereken şey, dönüştürmek istediğiniz AVI uzantılı video dosyalarını program içerisinde yer alan dosya yöneticisi yardımıyla program içerisine atmak ve dönüştürülecek olan dosyaların kaydedileceği klasörü seçtikten sonra dönüştürme işlemine başlamaktır. Program ne yazık ki sürükle bırak desteğine sahip değildir.

Dönüştürme işlemi çok hızlı gerçekleşmiyor olsa da program dönüştürme işlemi sırasında sistem kaynaklarınızı çok yormadığı için bilgisayarınızın genel performansını çok etkilemez. Bu yüzden dönüştürme işlemi devam ederken siz kendi işlerinizle ilgilenmeye devam edebilirsiniz.

Her ne kadar kullanıcılara gelişmiş dönüştürme seçenekleri sunmuyor olsa da kolay kullanımı ve ücretsiz oluşu nedeniyle Free AVI To MP3 Converter, tercih edilebilecek dönüştürme araçlarından bir tanesidir.

YORUMLAR