Free AVI Video Converter 5.0.17.903 (windows)

Free AVI Video Converter

Free AVI Video Converter
ÜCRETSİZ
1  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Farklı video formatlarındaki hatta uzantısı mp3 olan müzik dosyalarınız da dahil programın desteklediği video formatlarına hızlı bir şekilde dönüştürmenizi sağlar.

Uyarı: Program üreticisi tarafından destek sonlandırıldığı için yayından kaldırılmıştır. Alternatif olarak "Free MP4 Video Converter" programının üzerine tıklayarak video dönüştürme işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Ücretsiz olarak elinizde farklı formatlardaki video dosyalarınızı, istediğiniz farklı formatta video dosyasına dönüştürmenizi sağlamaktadır. Tek bir iş için özelleşmiş olan bu program ile her video dosyanızı dilediğiniz tek formatta video dosyasına dönüştürebilirsiniz. Farklı formatlarda veriyi dönüştürmenizi sağlar: *.avi, *.mp4, *.wmv, *.mkv, *.flv, *.swf, *.mov, *.m2ts or *.webm. Mp3 dosyalarınıza video formatında dönüştürebilirsiniz.

Programın okuyabildiği formatlar: *.avi; *.ivf; *.div; *.divx; *.mpg; *.mpeg; *.mpe; *.mp4; *.m4v; *.webm; *.wmv; *.asf; *.mov; *.qt; *.mts; *.m2t; *.m2ts; *.mod; *.tod; *.vro; *.dat; *.3gp2; *.3gpp; *.3gp; *.3g2; *.dvr-ms; *.flv; *.f4v; *.amv; *.rm; *.rmm; *.rv; *.rmvb; *.ogv; *.mkv; *.ts.

Sistem gereksinimi: Windows XP SP3, Vista, Windows 7 ve .Net Framework 2 SP2

YORUMLAR