Free FLV to AVI Converter

Free FLV to AVI Converter
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Free FLV to AVI Converter ile videolarınızı dönüştürebilirsiniz

Not: Programın kurulum dosyası Google tarafından zararlı yazılım olarak algılandığı için indirme bağlantısı kaldırılmıştır. Alternatif yazılımlar için format dönüştürücü programlar kategorisine göz atabilirsiniz.

Free FLV to AVI Converter kullanıcılara flv formatındaki videolarını kolayca avi'ye dönüştürme imkanı veren ücretsiz bir video dönüştürme programıdır.

Bilgisayarımızda depoladığımız videoları farklı cihazlarda seyretmek isteyebiliyoruz. Televizyonlarımızdaki medya oynatıcılar, video oynatabilen MP3 çalarlar, akıllı telefonlar ve tabletler gibi cihazlarda video seyretmek istediğimizde kimi zaman farklı problemlerle karşılaşabiliyoruz. Bu problemlerin en büyükleri arasında format uyumsuzlukları yer alıyor. Seyretmek istediğimiz videolar belli formatlara sahip olmadığında bu cihazlarda oynatılamıyorlar. FLV formatına sahip olan videolar da AVI formatı ile kıyaslandığında daha az cihaz tarafından destekleniyor ve bu videolarda format uyumsuzlukları sıkça yaşanabiliyor.

Free FLV to AVI Converter sayesinde bu tür problemleri ortadan kaldırabiliyoruz. Program sade ve sadece ihtiyaca karşılık veren basit bir arayüze sahip. Video dönüştürme işlemleri için yapmanız gereken video dosyasını dosya gezini aracılığıyla seçmek ve alt tarafta yer alan "Start" düğmesine tıklamak. Free FLV to AVI Converter dönüştüreceğiniz videoları kaydedeceğiniz klasörü seçmenize de olanak veriyor.

Free FLV to AVI Converter dönüştürülecek videolar için kalite ayarları sunmamakta ve toplu video dönüştürme imkanı vermemekte. Program bu özelliklere sahip olmasa da eğer FLV videoları dönüştürmek için basit bir program arıyorsanız işinizi görebilir.

YORUMLAR