Free FLV to MP4 Converter 1.0 (windows)

Free FLV to MP4 Converter

1.0
Free FLV to MP4 Converter
ÜCRETSİZ
İndir 3.02 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Free FLV to MP4 Converter, FLV uzantılı video dosyalarını MP4 uzantılı video dosyalarına dönüştürebileceğiniz ücretsiz bir format dönüştürme programıdır.

Free FLV to MP4 Converter, kulllanıcıların bilgisayarları üzerinde yer alan Flash video formatı olan FLV uzantılı dosyaları MP4 uzantılı video dosyalarına dönüştürmelerini sağlayan ücretsiz ve kullanışlı bir video dönüştürme programıdır.

Standart Windows penceresini andıran oldukça sade ve anlaşılır bir kullanıcı arayüzüne sahip olan program, kullanıcıların dönüştürmek istedikleri video dosyalarını dönüştürme listesi içerisine aktarabilmeleri için sürükle bırak desteğine ve dahili dosya yöneticisine sahiptir.

Dönüştürme listesi üzerinde yer alan videolara ait dosya adı ve dosya konumu gibi bilgileri görmenize olanak sağlayan program ile dönüştürme işlemi sonrasında dosyaların hangi klasör üzerine kaydedilmesi gerektiğini kendiniz belirleyebilirsiniz.

Toplu dönüştürme işlemini de destekleyen program ile yapacağınız dönüştürme işlemleri sırasında, videoların ne kadarlık bir bölümünün dönüştürme işleminin tamamlandığını ilerleme çubuğu üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

Sistem kaynaklarını oldukça düşük seviyede kullanan program, kullanıcılara karışık video dönüştürme seçenekleri sunmak yerine önceden belirlenmiş ayarlar doğrultusunda zahmetsiz bir şekilde dönüştürme işlemlerini tamamlar.

FLV uzantılı video dosyalarını hızlı ve kolay bir şekilde MP4 uzantılı video dosyalarına dönüştürmek isteyen kullanıcılar için oldukça geçerli bir çözüm sunan Free FLV to MP4 Converter'ı denemenizi öneririm.

YORUMLAR