Free MIDI To MP3 Converter 1.0.0 (windows)

Free MIDI To MP3 Converter

Free MIDI To MP3 Converter
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

MIDI dosyalarını MP3 dosyalarına dönüştürmek için kullanabileceğiniz ücretsiz ve kolay program.

MIDI dosyaları özellikle sık sık müzik ve besteleme işleri ile uğraşanların haşır neşir oldukları müzik dosyaları arasında yer alıyorlar ve pek çok enstrümanda yaratılan müzikler az yer kaplamaları ve sadece nota bilgilerini içermeleri için MIDI olarak saklanıyorlar.

Dolayısıyla bu MIDI dosyalarını MP3 formatına dönüştürerek normal bir müzik dosyası haline getirmek bazen gerekli olabiliyor. Özellikle en son müzik oynatıcı programların MIDI formatı desteği sunmaması nedeniyle ihtiyaç duyulan MP3 formatı, böylece MIDI bestelerinizi ulaşması gereken kişilere çok daha kolay bir şekilde ulaştırabilmenizi sağlıyor.

Programın kurulumu hızlı ve kolay gerçekleştiği için bir kaç dakika içerisinde hemen ana pencereye geçiş yapabilirsiniz ve bu pencerede yer alan butonların oldukça kolay dizilimli olduğunu siz de farkedeceksiniz. Tek yapmanız gereken MIDI dosyalarınızı dosya gezgini ile bulmak ve daha sonra programın arayüzüne eklemek.

İstediğiniz sıra ile dönüştürme yapabilir ve dilerseniz dönüştürülme listesindeki müziklerin toplam vakitlerini de görebilirsiniz. Belirlediğiniz klasöre aktarılacak olan MP3 dosyalarını daha sonra oradan alabilir ve paylaşabilirsiniz. Program çok az sistem kaynağı tüketiyor ve denemelerimiz sırasında herhangi bir soruna da denk gelmedik.

YORUMLAR