Free Video To Audio Converter

Free Video To Audio Converter
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Free Video To Audio Converter, video dosyalarınızı farklı ses formatlarına dönüştürebileceğiniz ücretsiz bir yazılımdır.

Not: Programın kurulum dosyası Google tarafından zararlı yazılım olarak algılandığı için indirme bağlantısı kaldırılmıştır. Alternatif  programlar için format dönüştürücüler kategorisine göz atabilirsiniz.

Free Video To Audio Converter, bilgisayar kullanıcılarının sabit diskleri üzerinde yer alan video dosyalarını ses dosyalarına dönüştürebilmek için kullanabilecekleri ücretsiz bir format dönüştürme programıdır.

MKV, AVI, MOV, MP4, MPEG ve daha birçok farklı uzantıya sahip video dosyasını WMA, FLAC, WAV, OGG, MP3 ve diğer popüler ses dosyası formatlarına dönüştürebileceğiniz program dönüştürme işlemlerini oldukça hızlı bir şekilde tamamlamaktadır.

Oldukça sade ve basit bir kullanıcı arayüzüne sahip olan programın kullanımı da buna bağlı olarak kolaydır. Dönüştürmek istediğiniz video dosyalarını program içerisinde yer alan dosya yöneticisi yardımıyla programa aktarmanız ve sonrasında dönüştürme işlemleriyle ilgili yapılandırmaları yapmalısınız. Ne yazık ki program üzerinde sürükle bırak desteği yer almıyor.

Dönüştürmek istediğiniz video dosyasını program içerisine aktardıktan sonra dönüştürmek istediğiniz ses formatını ve dönüştürülecek olan dosyaların kaydedileceği klasörü belirlemelisiniz. Son olarak dönüştürülecek ses dosyasıyla ilgili özelleştirmeleri isteğe bağlı olarak düzenlemelisiniz. Her şey tamamsa dönüştürme işlemine başlayabilirsiniz.

Programın bana göre en güzel özelliklerinden bir tanesi de dönüştürmek istediğiniz video dosyalarının tamamını değilde sadece kendi belirleyeceğiniz bir bölümünü farklı ses formatlarına dönüştürebiliyor olmanız. Bu sayede izlediğiniz bir dizi, film, fragman veya oyun videosu üzerinde yer alan belirli bir bölümün ses akışına kolayca sahip olabilirsiniz.

Her ne kadar dönüştürme işlemleri sırasında sistem kaynaklarını biraz zorluyor olsa da dönüştürme işlemlerini oldukça hızlı ve sorunsuz bir şekilde tamamlayan Free Video To Audio Converter, işini gerçekten iyi yapıyor. Bu nedenle video dosyalarını ses formatına dönüştürmek isteyen tüm kullanıcılarımıza Free Video To Audio Converter'ı tavsiye ederim.