Free WebM to AVI Converter 1.0 (windows)

Free WebM to AVI Converter

1.0
Free WebM to AVI Converter
ÜCRETSİZ
İndir 2.74 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Free WebM to AVI Converter, WebM uzantılı video dosyalarını AVI uzantılı video dosyalarına dönüştürebileceğiniz ücretsiz bir format dönüştürme programıdır.

Free WebM to AVI Converter, adından da anlaşılabileceği gibi WebM uzantılı video dosyalarını AVI uzantılı video dosyalarına dönüştüren ücretsiz bir format dönüştürme programıdır.

Genellikle video dönüştürme programlarının birçoğu sahip oldukları yapılandırma seçenekleri nedeniyle oldukça karışık bir hal alabilmektedir ama Free WebM to AVI Converter üzerinde aynı durum söz konusu değildir. Çünkü program kullanıcılara karışık yapılandırma seçenekleri sunmadan videolar arasından doğrudan dönüştürme işlemini gerçekleştirmektedir.

Kullanıcı arayüzü oldukça sade ve basit bir şekilde tasarlanmış olan program, her seviyeden bilgisayar kullanıcısı tarafından rahatlıkla kullanılabilir.

Dönüştürmek istediğiniz video dosyalarını program içerisine sürükle bırak yöntemi yardımıyla atabileceğiniz gibi program içerisinde yer alan dosya yöneticisini de kullanabilirsiniz. Aynı zamanda dönüştürmek istediğiniz videoların hangi klasör üzerine kaydedilmesi gerektiğini de programın alt kısmında yer alan bölüm yardımıyla değiştirebilirsiniz.

Oldukça güvenilir ve hızlı bir dönüştürme motoruna sahip olan yazılım, orijinal video kalitesini neredeyse hiç bozmadan dönüştürme işlemini tamamlamaktadır.

Tüm bunların dışında toplu video dönüştürme işlemini de destekleyen Free WebM to AVI Converter, yeni başlayan kullanıcılar için yeterli gelebilecek düzeyde olsa da ileri seviye bilgisayar kullanıcıları için yeterli olmayacağı bir gerçek.

YORUMLAR