Free WebM to MP4 Converter 1.0 (windows)

Free WebM to MP4 Converter

1.0
Free WebM to MP4 Converter
ÜCRETSİZ
İndir 2.74 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Free WebM to MP4 Converter, WebM uzantılı video dosyalarını MP4 uzantılı video dosyalarına dönüştürebileceğiniz ücretsiz bir format dönüştürme programıdır.

Free WebM to MP4 Converter, kullanıcıların sabit diskleri üzerinde yer alan WebM uzantılı video dosyalarını MP4 uzantılı video dosyalarına dönüştürebilecekleri ücretsiz bir format dönüştürme programıdır.

Tamamen amaca yönelik olarak hazırlanan ve kullanımı oldukça basit olan program, sadece WebM formatını MP4 formatına dönüştürmek için tasarlanmıştır ve kullanıcılara dönüştürülen dosyaların kaydedileceği klasörü seçmek dışında ekstra bir yapılandırma seçeneği içermemektedir.

Video dönüştürme işlemleri konusunda yeni olan kullanıcılar için oldukça geçerli bir çözüm sunuyor olsa da video dönüştürme işlemleriyle profesyonel anlamda ilgilenen kullanıcılara yeterli gelmeyeceğini söylemeliyim.

Dönüştürmek istediğiniz video dosyalarını program içerisine sürükle bırak yöntemi veya program içerisinde yer alan dosya yöneticisi yardımıyla aktarabilirsiniz. Ayrıca toplu dönüştürme işlemini de destekleyen program, aynı anda birden çok videoyu dönüştürmenize olanak sağlar.

Her ne kadar yapılandırma seçeneklerine sahip olmasa da dönüştürme işlemlerini hiç zaman kaybetmeden gerçekleştirmenize izin veren program, dönüştürme işlemi sonrasında video kalitesini neredeyse hiç bozmaz ve orijinal video kalitesine yakın kalitede bir video içeriğini kullanıcılara sunar.

Sonuç olarak acemi kullanıcılar için oldukça yeterli bir dönüştürme programı olacak olan Free WebM to MP4 Converter, ileri düzey bilgisayar kullanıcılarını pek tatmin etmeyecektir. Hızlı dönüştürme motoru ve kolay kullanımlı arayüzü sayesinde WebM formatındaki videolarını zahmetsizce MP4 formatına dönüştürmek isteyen kullanıcılar için oldukça idealdir.

YORUMLAR